פוג'יטסו מניעה את צמיחת העסקים הקטנים והבינוניים עם קו משופר של מערכות אחסון

0

- קו מערכות האחסון ההיברידיות ETERNUS DX S4 מציע יתרונות בביצועים עם כונני פלאש, במקביל לדיסקים קשיחים רגילים
- קיבולת המערכת הוכפלה זו הפעם השנייה ב-12 חודשים וכעת היא יכולה לאחסן כמות מסחררת של 4,055 טרה בייט של נתונים
- מערכות האחסון מסוגלות עכשיו לטפל בעד פי שלושה יותר טרנסאקציות ולהכפיל את מספר המשתמשים המחוברים למערכת בו-זמנית.

פוג'יטסו הכפילה היום את קיבולת הנתונים הניתנת להגנה בקו מוצרי האחסון ההיברידי שלה ETERNUS DX S4, והשיקה שדרוגי ביצועים וקיבולת בכל הדגמים. זו הפעם השנייה ב-12 חודשים שפוג'יטסו מגדילה את קיבולת האחסון עבור עסקים קטנים ובינוניים, עם הרחבה עצומה ל-4,055 טרה בייט של נתונים.
קו מוצרי ETERNUS DX S4 החדש, הכולל את ETERNUS DX60 S4, DX100 S4 ו-DX200 S4, מעניק לראשונה לעסקים קטנים ובינוניים גישה לרמות חדשות של ביצועים וקיבולת. כעת, גם עסקים קטנים ובינוניים יכולים להרשות לעצמם צמיחת נתונים אגרסיבית בעלות אחסון סבירה. קו Fujitsu ETERNUS DX S4, שפותח במיוחד עבור שוק העסקים הקטנים והבינוניים, מעניק לארגונים שקט נפשי, הודות להגנה מתמדת על הנתונים לעסק שחייב להיות מחובר תמיד בעולם הדיגיטלי. מערכות האחסון מצלמות "תמונות" (סנאפשוטס) של הנתונים במרווחים קבועים וגם מספקות גיבוי ושחזור. כל זאת ברמה הגבוהה ביותר של אבטחת מערכות מובנית, על מנת למנוע גישה בלתי-מורשית לנתונים עסקיים רבי ערך. הרציפות העסקית נשמרת הודות לגידול בזמינות הנתונים לרמה של 99.9999 אחוזים המשקפת פחות מדקה של השבתה לא מתוכננת בשנה.
שימוש נרחב במיכון חכם הופך את מערכות ETERNUS DX S4 של פוג'יטסו לפשוטות להקמה ולשימוש בארגונים קטנים, המתאפיינים לעתים קרובות בתמיכה טכנית מועטה. מאפייני המיכון כוללים טכנולוגיות אחסון רבות עוצמה כגון דה-דופליקציה – החוסכת מקום בדיסקים באמצעות שמירה של עותק אחד בלבד של נתונים שהגישה אליכם תכופה. קבצים המשמשים לעתים קרובות נשמרים על כונני פלאש, כדי לאפשר גישה מהירה אליהם ואילו נתונים הדרושים לעתים רחוקות יותר נשמרים על דיסקים קשיחים זולים יותר באמצעות ריבוד אוטומטי של האחסון. בנוסף, משפחת ETERNUS DX S4 מספקת לעסקים קטנים ובינוניים ניהול אוטומטי של רמת השירות וגיבוי המטפל במטלות מורכבות של ניהול אחסון. פוג'יטסו גם ערבה לתאימות מערכות הדדית עם מערכות ETERNUS גדולות יותר, ובכך מקילה על ניהול מערכות ומאפשרת העברת כוננים בין מערכות.
קו מוצרי ETERNUS DX S4 החדש מספק ללקוחות ערך רב עוד יותר. כאשר נפחי הנתונים גדלים, הלקוחות יכולים לסמוך על ETERNUS DX S4 שיעמוד בקצב עד ל-4,055 טרה בייט של נתונים, שווה ערך ל-22 עותקים של 20 שנות גניזה של כל התמונות שצילם טלסקופ החלל האבל. אפילו הקטנה מבין שלושת המערכות, ה-ETERNUS DX60 S4 מסוגלת לאחסן עד 480 טרה בייט. השדרוג החדש גם הגדיל את ביצועי המערכת והיא מסוגלת לטפל בעד פי שלושה יותר טרנסאקציות עם ביצועי קלט-פלט מעולים של עד 250,000 זמני תגובה של אלפית השנייה או פחות ואפשרות חיבור של מספר כפול של משתמשים בו זמניים. המערכת מהדור הרביעי גם מסוגלת לארח 50 אחוזים יותר מכשירים וירטואליים מאשר בעבר.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות