על קייטנה כזאת עוד לא שמעתם!

0

מפתחים את העתיד הקיץ
בנות ובני 14-17? שואפים להשתלב בקהיליית המודיעין? לעשות אקזיט עוד לפני הגיוס? לפתח את הקלאש רויאל הבא?
מכללת נס IT למקצועות ההייטק והטכנולוגיה פותחת קורס קיץ לבני נוער
במקום "לטפס על הקירות" בחופש הגדול, מכללת נס IT מזמינה את הנוער להשקיע בעתיד שלכ בענק! איך זה עובד? במשך 3 שבועות ירכשו המשתתפים את כל הכלים הנדרשים כדי לפתח אפליקציות, ללא כל ידע מקדים. זה המקום שלהם להביע את עצמכם.
קורס קיץ איכותי מלווה ברכישת ידע משמעותי עם יתרון מעשי לצד חוויה שאין שנייה לה. לימוד תכנות אפליקציות לנוער עם בני ובנות גילם, 14-17, בשיטת לימוד קלה לקליטה המתאימה לכל הרמות. מתאים לאלה שחולמים לשפר את היכולות הטכנולוגיות שלהם ולחזור לבית הספר עם הישגים משמעותיים מהחופש. הקיץ הוא הזמן המתאים וההזדמנות הנכונה להתפתח ולהשקיע בעתיד הנוער.
• 3 שבועות
• 110 שעות
• ההרשמה נפתחה!
• סניף ת"א, החל ב-2.7
• סניף רחובות, החל ב-13.7
• סניף באר שבע, החל ב-9.7

אודות מכללת נס IT
מכללת נס IT הינה מכללה המתמחה בניהול טכנולוגיות היי-טק. המכללה מובילה את שוק ההכשרה וההסמכה הטכנולוגית והניהולית בישראל. למכללת נס מספר סניפים בפריסה ארצית. מכללת נס IT מציעה מבחר קורסים ממקצועות ההיי טק, לימודי תעודה, הכשרות מקצועיות ולימודים טכנולוגיים מהמבוקשים בשוק. במכללת נס ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים המתעדכנים לפי המגמות השונות בשוק ולפי דרישות המעסיקים, ביניהם תוכלו ללמוד קורסי SAP, קורסי תשתיות, קורסי מיקרוסופט, קורסי בדיקות תכנה, קורסי הנדסת תכנה, קורסי אבטחת מידע, קורסי ג'אווה, קורסי גרפיקה ועיצוב אתרים, קורסי מולטימדיה וקידום אתרים, קורסי MCITP, קורסי CCNA, קורס טכנאי PC, קורסי סיסקו, קורסיי יישום סאפ, קורס בינה עסקית, קורסי בסיסי נתונים, קורסי פוטושופ, קורסי ניתוח מערכות, קורסי ניהול פרוייקטים, יישום FI, ועוד. המכללה הינה מרכז הדרכה מוסמך של Microsoft, Cisco ועוד וכן מעבירה גם קורס מחשבים לגמול השתלמות.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות