סמסונג משיקה את ה- Galaxy S8 – מכשיר הדגל החדש של החברה

0

Samsung DeX  מאפשר לעובדים ניידים לשפר את הפרודוקטיביות הודות להרחבת הסמארטפון לסביבת עבודה שולחנית
פתרון נייד חדש המבוסס על הסמארטפון של סמסונג מספק חוויה משופרת באפליקציות אנדרואיד ו-Windows

סיאול, קוריאה, 29 במרץ, 2017 – סמסונג אלקטרוניקס הכריזה היום על Samsung DeX שנועד לשפר את הפרודוקטיביות של אנשי מקצוע הנמצאים בנסיעות מרובות, תוך צמצום הצורך לשאת עימם התקני מחשוב רבים. ה- Samsung DeX תואם ל-Galaxy S8 ומספק חוויית שימוש מבוססת אנדרואיד המזכירה סביבת עבודה שולחנית. הוא מאפשר למשתמשים להגיע בקלות לאפליקציות, לערוך מסמכים, לגלוש באינטרנט, לצפות בסרטים, להשיב להודעות ועוד, היישר מהסמארטפון, על גבי צג גדול יותר ועם מקלדת ועכבר.
ה- Samsung DeX מספק את סביבת העבודה הפרודוקטיבית האולטימטיבית. מדובר בממשק משתמש אנדרואידי שעבר עיצוב מחדש במיוחד עבור השימוש במקלדת ועכבר, לרבות חלונות הניתנים להקטנה והגדלה, תפריטים תלויי הקשר וגרסה שולחנית של דפדפן אינטרנט. שיתופי פעולה עם מיקרוסופט ואדובי מעניקים ל- Samsung DeX תאימות
ל-Microsoft Office ולאפליקציות הניידות של אדובי אקרובט, לרבות גרסת המובייל של Adobe Acrobat Reader ו-Lightroom Mobile ובדרך זו מאפשרים פונקציונליות דמוית תחנת עבודה שולחנית וממשק משתמש שלא היה זמין בעבר בסמארטפון.
לאנשי מקצוע ניידים וארגונים הזקוקים ליישומים מבוססי מערכת הפעלה Windows,
ה- Samsung DeX גם מאפשר למשתמשים להגיע מרחוק ובאופן מאובטח לשולחנות עבודה ווירטואליים באמצעות פתרונות של שותפים כגון Citrix, VMware ו-Amazon Web Services.
כדי להתחיל לעבוד, על המשתמש פשוט לחבר את סמארטפון סמסונג ל-DeX Station המחברת את הסמארטפון למוניטור תואם HDMI ולהתחבר לכל מקלדת עם קישוריות בלוטות', חיבור USB או RF-type ועכבר.
"הסמארטפון הפך לצומת מרכזי עבור אנשי מקצוע מודרניים הנמצאים בתנועה. כאשר נם נדרשים להעביר מצגת או לערוך מסמכים מאתר מרוחק, הם יכולים כעת לעבוד באפקטיביות באמצעות הסמארטפון בלבד. פיתחנו את Samsung DeX מתוך מחשבה על עובדים ניידים מאוד ויצרנו עבורם חוויית שימוש שולחנית נוחה וגמישה מאוד," אמר אינג'ונג רי, מנהל הטכנולוגיה הראשי של עסקי התקשורת הניידת בסמסונג אלקטרוניקס. "שיתוף הפעולה שלנו עם שותפים חשובים כגון אדובי ומיקרוסופט היה חיוני בתהליך הפיתוח של Samsung DeX מאחר והם שותפים לחזון שלנו של השגת מצוינות בעולם הפרודוקטיביות הניידת. עם Samsung DeX, משתמשים ארגוניים יכולים גם להיות בטוחים שהסמארטפון והנתונים שלהם מוגנים על-ידי פלטפורמת Samsung Knox המובנית בסמארטפון. ה- Samsung DeX מגדיר מחדש את מה שסמארטפון יכול לעשות כדי לשמור על הפרודוקטיביות של אנשי מקצוע ניידים."
ה-DeX Station מספקת לאנשי מקצוע את הקישוריות הדרושה לרבות את'רנט USB 2.0, USB Type-C power in ומאוורר קירור. ה-DeX Station גם מציעה טכנולוגיית Adaptive Fast Charging (AFC) לטעינה מהירה של סמראטפון סמסונג בעת שהוא מחובר. ה-DeX Station תהיה זמינה ברחבי העולם במועד ההשקה של ה-Galaxy S8 ובאזורים מסוימים תוצע כחלק מחבילה כוללת יחד עם הסמארטפון.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות