סמסונג מציגה ב-CES 2015 קו מכונות כביסה ושואבי אבק המתמודדים בקלות עם תחזוקת הבית

0

מותג מכשירי האלקטרוניקה הביתיים הצומח בקצב המהיר ביותר בארה"ב מספק חדשנות וביצועים וממלא את צורכי טיפוח הבית שלא התמלאו עד היום

לאס ווגאס, נוודה, ינואר, 2015 – סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, המובילה העולמית במוצרי אלקטרוניקה חדשניים לבית, הכריזה היום על תוספות חדשות לקו מוצריה לכביסה ולטיפוח רצפת הבית. כמכשירים שתוכננו לרומם את חוויית תחזוקת הבית של הצרכנים, מכשירים אלה מתמודדים בנוחות ובקלות עם הבלגן בבית. הם מציעים ביצועים יוצאי דופן, עיצוב חכם ופונקציונליות אלגנטית. סמסונג מציגה את החידושים האחרונים ביותר לרבות פתרון כביסה חד-שלבי ושואב האבק הרובוטי של החברה, בתערוכה הבינלאומית למוצרי צריכה אלקטרוניים (CES) לשנת 2015, המתקיימת בין ה-6 ל-9 בינואר, 2015.

"המשפחות הרב-משימתיות של ימינו טרודות יותר מתמיד. אנו שומעים כל הזמן מלקוחותינו שהם מחפשים דרכים קלות ונוחות יותר להתמודד עם האי-סדר והלכלוך המתלווים לחיי היומיום, כגון כביסה מוקדמת של אריגים, טיפול בכתמים או ניקוי הרצפות. הצרכנים מחפשים מכשירים ביתיים עם פתרונות חכמים שיעזרו להם לטפח את ביתם ביעילות ולפנות זמן לדברים שהם רוצים לעשות באמת," אמר John Herrington, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של מכשירי האלקטרוניקה לבית בסמסונג אלקטרוניקס אמריקה. "קו מוצרי הכביסה ושואבי האבק שלנו חדשני ומעוצב וממלא את הצרכים האלה של הצרכנים. המכשירים של סמסונג מציעים את השילוב האידיאלי בין פשטות, ביצועים, טכנולוגיה וחדשנות."

חדשנות פורצת דרך בעולם הכביסה

מחקרים מראים שבכל הקשור לכביסה, המטלה המרגיזה ביותר את הצרכנים היא כביסה מוקדמת של הבגד לפני הכנסתו למכונה. ברוב הבתים אין חדר עם כיור להשריה, מה שמאלץ את הצרכנים לבצע את הכביסה המוקדמת או ההשריה במקום אחר ולקחת את הבגד למכונת הכביסה. מכונת הכביסה החדשה של סמסונג, בעלת פתח עליון, פותרת את הקושי עם מאפיין פשוט אך מהפכני הקרוי Activewash™. חלקה העליון של מכונת הכביסה Activewash™ כולל כיור מובנה עם סילון מים ומשטח קרצוף עדין. כיור נוח זה מספק את המרחב הנפרד הדרוש לטיפול בכתמים קשים, כמו למשל בגדי ספורט שהתלכלכו או כיבוס ידני של סריגים עדינים. עם סיום הכביסה המוקדמת, ניתן להעביר בקלות את  פריטי הכביסה והמים לתוך המכונה. פתרון זה, המציע את הכל במכשיר אחד, מאפשר לצרכנים לבצע את תהליך הכביסה הכולל ביחידת כביסה אחת במקום לפזר את הפעולות במיקומים שונים בבית, ובכך למנוע חוסר סדר ולהשיג חיסכון משמעותי במאמץ.

מכונת הכביסה Activewash™ תהיה זמינה בצבע לבן (147 ליטר ו-36 ליטר) ובצבע פלטינה (147 ליטר) והיא מצוידת בפנל אחורי בעיצוב של שני חלקין ובכפתורי בקרה קלים לגישה המוגנים לחלוטין מפני התזות מים.

עידן חדש בשאיבת אבק רובוטית

כבר שנים ששואבי אבק רובוטיים מבטיחים לחולל מהפך בניקוי הרצפות הביתי אך עד כה לא עמדו בהבטחתם. שואבי האבק המסורתיים אינם מצליחים לנקות שטיחים באותה יסודיות כמו רצפות. כל אלה עתידים להשתנות כעת עם השקתו של POWERbot VR9000 החדש של סמסונג. שואב אבק רובוטי רב עוצמה זה מציע מגוון טכנולוגיות ומאפיינים מתקדמים המטפלים בעבודות התחזוקה הקשות של משק הבית המודרני והטרוד, מהרצפה ועד לשטיח.

מומחיות הניקוי של ה-POWERbot VR9000 חסרת תקדים בקטגוריית שואבי האבק הרובוטיים. מנוע אינוורטר דיגיטלי מספק רמת יניקה חזקה בעד פי 60 בהשוואה לשואבי אבק רובוטיים רגילים, מה שמאפשר לסלק אבק ולכלוך אחר מהשטיחים כפי ששום שואב אבק רובוטי לא מסיר. משטחי עץ ולמינציה אינם מהווים כל קושי ל-VR9000 ומוט מברשת מלבני רחב בעשרה סנטימטרים בהשוואה לשואבי אבק רובוטיים קונבנציונליים מבטל את הצורך במברשות צדדיות ובה בעת מכסה יותר שטח בכל תנועה. טכנולוגיית CyclineForce יוצרת כוח צנטריפוגלי המנתב את חלקיקי הלכלוך לתא פנימי נפרד ובכך מונע סתימות העלולות להפחית מעוצמת היניקה.

ה-POWERbot VR9000 גם מציע חדשנות ייחודית המעניקה יכולת תמרון מרבית. בניגוד להרבה רובוטים אחרים, חיישן Height Performance FullView SensorTM  מזהה גם את המכשולים הקטנים ביותר בשטח רחב עם מינימום של "שטחים מתחים". הודות לשבבים עתירי ביצועים, חיישנים ומצלמה דיגיטלית מובנית, מערכת Visionary MappingTM Plus  בונה מפה שלמה של הבית על מנת לחשב את מסלול הניקוי היעיל ביותר ולהימנע ממכשולים כגון מדרגות או צעצועי ילדים. גלגלי Easy PassTM Wheels  מאפשרים לשואב האבק לנוע ברחבי הבית בקלות ותוך שליטה. טכנולוגיית Point Cleaning מאפשרת לכם להנחות את שואב האבק בהקשה קלה על השלט רחוק.

עם סיום מלאכת הניקוי, או כאשר הסוללה נחלשת, ה-POWERbot VR9000 מנחה את עצמו לעמדת העגינה לטעינה מחדש.

ה- Samsung POWERbot VR9000 Airborneמגיע בצבע נחושת מעורב בזהב מנצנץ ושחור אלגנטי ויהיה זמין באביב 2015.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות