סמסונג אלקטרוניקס ישראל משיקה את טלוויזיות ה- QLED – החדשנות הבאה של עולם הטלוויזיות

0

הטלוויזיה הראשונה בעולם המפיקה נפח צבע של 100% ורמת בהירות פורצת דרך, הודות לטכנולוגיית Quantum Dot חדשה ומתקדמת

סמסונג אלקטרוניקס ישראל וסמליין, היבואנית הרשמית של טלוויזיות סמסונג בישראל, הציגו היום (שני, 12.6.17) את סדרת הטלוויזיות החדשה QLED: Q7, Q8 ו- Q9.
קו טלוויזיות ה-QLED של סמסונג לשנת 2017 מציגות ביצועי צבע משופרים במיוחד, וכן את מרחב הצבעים DCI-P3 ונפח צבע של 100%, הישג עולמי של סמסונג.
Q Picture
איכות התמונה ממשיכה להיות מאפיין חשוב ומרכזי לצרכנים ברחבי העולם, במיוחד לאור המשך הגידול בממדי צגי הטלוויזיה.
בזכות טכנולוגיה פורצת דרך, חומר מתכתי חדש שהתווסף לנקודות ה-Quantum של המוליכים למחצה שגודלן כגודל ננו, טלוויזיות ה- QLED מסוגלות ללכוד אפילו את הבדלי הצבעים הדקים ביותר בהתאם לבהירות. חומר זה משפר באופן דרמטי את דיוק הצבע ואת היעילות של עצימות האור ומאפשר לטלוויזיות הQLED – לבטא גווני שחור עמוקים יותר ובעלי פרטים רבים יותר.
טלוויזיות הQLED – מסוגלות לחולל עצימות שיא של האור ברמה של 1,500 עד 2,000 nits ולספק צבע מדויק ללא דופי הנשמרים ברמתם הגבוהה גם בזווית צפייה רחבה.
Q Style
בסדרת טלוויזיות הQLED – התמקדה סמסונג באופן מיוחד בסגנון העיצובי.
העיצוב הנקי בא לידי ביטוי במסך ובכל האביזרים הנלווים, וכולל כבל חיבור יחיד, כבל אופטי דקיק שבאמצעותו ניתן לחבר את כל הציוד ההיקפי לטלוויזיה. זאת, בנוסף להתקנה צמודה לחלוטין לקיר ללא שום מרווח, באמצעות פתרון חדשני של סמסונג.
Q Smart
סמסונג ממשיכה ליצור חווית שימוש אינטואיטיבית לכל משתמש בכל גיל באמצעות מערכת הפעלה מתקדמת TIZEN 3.0. מערכת ההפעלה מאפשרת ניווט מהיר לכל תוכן, מגוון אפשרויות להתממשקות מול הסמרטפון, זיהוי ייחודי של מגוון ה"קופסאות" בבית (כגון ממירים וקונסולות משחקים, אמצעי שמע ועוד) ושליטה באמצעות Samsung Smart Remote.השלט החכם מעניק חוית שימוש אוליטמטיבית באמצעות שליטה באמצעות שלט אחד בלבד על כל התוכן והמכשירים המחוברים לטלוויזיה.
הממשק החכם "Smart Hub", הורחב השנה גם לסמארטפונים ונגיש מאפליקציית
ה-Smart View המציעה בעמוד הבית של האפליקציה סקירה מקיפה של כל התכנים הזמינים. כך, יכולים הצופים להשתמש בהתקן נייד ובאפליקציית Smart View כדי לבחור ולהפעיל את תכניות הטלוויזיה האהובות עליהם בשידור חי וגם בשירותי וידיאו לפי דרישה.
תוכן
סמסונג ישראל ממשיכה להעמיק את שיתופי הפעולה עם חברות התוכן בארץ ובעולם ומציגה בחנות האפליקציות מגוון רחב של אפליקציות המאפשרות למשתמש לוותר על הקופסאות השונות (סטרימרים, ממירים וכו') ופשוט להנות מתוכן עשיר ומגוון:
אפליקציות נבחרות בארץ:
סלקוםTV (בקרוב), MakoTV, WallaVOD, Sport1 (ספורט), One TV (ספורט), ECO99FM (רדיו ומוסיקה), Smart> (VOD), GameFly (משחקים) ועוד.
אפליקציות נבחרות מהעולם:
Netflix, Amazon Video, YouTube, Facebook, BBC, TED, DJI ועוד.
לדוברי רוסית:
MEGOGO, Orbita, Vintera ועוד.
סמליין, היבואנית הרשמית של טלוויזיות סמסונג בישראל, תשווק את סדרת ה- QLED החדשה החל מ-55 אינץ' ומעלה.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות