סיסקו וקומוולט מרחיבות את שיתוף הפעולה

0

סיסקו תשווק את פתרונות קומוולט ברחבי העולם

הפתרון של קומוולט ישתלב ב-Cisco Solutions Plus ובעתיד הקרוב ב-Cisco Global Price List

ענקית הטכנולוגיה סיסקו תמכור את פתרון הגיבוי האחוד של קומוולט (Commvault) במסגרת תכנית השותפים Cisco Solutions Plus. הפתרון של קומוולט שישווק על ידי סיסקו, מצטרף לרשימת הפתרונות המובילים שמספקת החברה לאבטחת המידע בבסיסי הנתונים המודרניים. ההכרזה מהווה ציון דרך משמעותי בשותפות ארוכת השנים של שתי החברות ומאפשרת ללקוחות סיסקו להנות מפתרון הגיבוי האחוד של קומוולט.

קומוולט מצטרפת ל-Cisco Solutions Plus ול-Cisco Global Price בשעה שכמות המידע הולכת וגדלה מידי יום וארגונים רבים נאלצים להתמודד עם בעיות באחסונו, ניהולו וניתוחו. בנוסף, העלייה המתמדת בכמות התקפות הסייבר משפיעה רבות על שוק האחסון והגיבוי העולמי. קומוולט מספקת מענה לאתגרים הללו בזכות הפתרון שלה המאבטח כנגד מגוון איומים ותוך כדי מספק ללקוחות את הגמישות שלה הם זקוקים כדי לנהל את המידע שלהם בדאטה סנטר ובענן.

פתרון אבטחת המידע של קומוולט מספק ללקוחות פתרון אחוד וכולל בדאטה בייס המודרני

קומוולט מספקת את הארכיטקטורה המובילה בתחום הגיבוי ואבטחת המידע כאשר לא משנה מה הפעולה אותה מבקשים לבצע – שדרוג התשתיות בעזרת שרתי UCS חדשים של סיסקו או מעבר לתשתיות Hyper-Converged.
בזכות היכולת של קומוולט לספק את השירות הטוב ביותר לספקיות הענן הציבוריות, סביבות וירטואליות, לתמוך בביג דאטה ואבטחת בסיס הנתונים הארגוני, הפתרון האחוד של קומוולט על התשתית של סיסקו יאיץ את את ההטמעה והמעבר לעבודה עם ענן היברידי בכל הארגון, והכי חשוב – יאפשר לארגון לעבוד עם פתרון גיבוי אחד לכל הסביבות שלו.

לדברי שי נוני, מנכ"ל קומוולט ישראל, "הפלטפורמה של Commvault מורכבת מהמערך העשיר בתעשייה, של מוצרים בתחום הגנת המידע ואחזור, ענן, וירטואליזציה, ארכיב, סנכרון, חיפוש מידע, ושיתוף קבצים. אלה עונים על המגמות המתפתחות בתעשייה, אזורי הצמיחה, ותרחישי שימוש ומכאן האימוץ המסיבי של הטכנולוגייה ע"י לקוחות רבים בארץ ובעולם והרחבת שיתופי הפעולה עם יצרנים מובילים בעולם כדוגמת סיסקו

"הגירסה העדכנית של Commvault ממוצבת באופן ייחודי כדי לסייע ללקוחות לבנות ולהגן על המידע שלהם, תוך מעבר מניהול מידע מסורתי לניהול מתקדם בסביבת נתונים מודרנית. זאת, תוך כדי שהם מחלצים תובנות עסקיות ומייצרים ערך חדש מן הנתונים ומן מההשקעה שלהם בטכנולוגיה".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות