סיסקו העולמית העניקה לחברת טלדור הישראלית פרס הצטיינות יוקרתי

0

חברת טלדור זכתה בפרס הצטיינות – השותף המצטיין של השנה ללקוחות ההייטק והתעשייה לאיזור אירופה – EMEAR Commercial Partner of the Year
גאווה ישראלית באירוע השותפים העולמי של Cisco העולמית, אשר התקיים בשבוע שעבר בדאלאס שבארצות הברית; חברת טלדור הישראלית זכתה באות הוקרה בקטגוריית השותף השנתי המצטיין ללקוחות הייטק והתעשייה לאיזור אירופה EMEAR. הפרס ניתן עבור ההצלחה הגלובאלית של טלדור ביכולת למנף לקוחות עסקיים במגזר ההייטק והתעשייה, ועל הסיוע שלה החברה בצמיחה ובפיתוח מכירות ופרויקטים. מי שקיבל את הפרס בשם החברה, היה מנכ"ל טלדור (Taldor), נתי אברהמי שאף ציין כי "החברה נמצאת במומנטום חיובי וזוכה להכרה מצד שותפים אסטרטגיים בארץ ובעולם. אות הוקרה זה מצטרפת לאותות קודמים של החברה במגוון רחב של תחומים, ועל כך גאוותנו הרבה".

אברהמי: "שמנו לנו למטרה להציע פתרונות חכמים לחברות הייטק וטכנולוגיה, ואף ללוות אותם בפריצה לשווקים חדשים. אני שמח שמטרה זו מושגת בצורה טובה, ואנו מהווים הלכה למעשה גורם משפיע ושותף אמיתי ללקוחותינו". פרס זה מצטרף לזכייה נוספת שקיבלה טלדור מ- Cisco בספטמבר השנה עבור Best ISE project.

טלדור וסיסקו מנהלות שותפות הדוקה ומוצלחת מזה כ-20 שנים, הכוללת זכיות משותפות בפרויקטים אסטרטגיים. שיתוף הפעולה בין החברות כולל קשת רחבה של פתרונות טכנולוגיים, בהם: ענן ושירותים מנוהלים; תקשורת, טלפוניה ומוקדים; פתרונות אבטחת מידע וסייבר; ועוד.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות