סאפיינס משיקה גרסה חדשה ומשופרת למערכת הליבה לביטוח חיים Sapiens ALIS

0

הגרסה החדשה ALIS 7תספק פלטפורמה מקיפה ומודולרית לניהול יעיל יותר של פוליסות ביטוחי חיים של לקוחות פרטיים וארגוניים כאחד, יכולות דיגיטליות מתקדמות וחיסכון בעלויות על-ידי איחוד מערכות לגאסי

חברת התוכנה סאפיינס, הנסחרת בבורסות ת"א ונאסד"ק (NASDAQ, TASE: SPNS), ומספקת פתרונות תוכנה לתחום הביטוח והפיננסים, מדווחת היום על השקת גרסה חדשה למערכת הליבה שלה Sapiens ALIS 7 שתספק למבטחים פלטפורמה מקיפה ומודולרית לניהול פוליסות ביטוחי חיים ופנסיה של לקוחות פרטיים וארגוניים כאחד.

השקת הגרסה החדשה הינה פועל יוצא של יוזמות אסטרטגיות והשקעות רבות ליישום החזון והמובילות הטכנולוגית של החברה. כמו כן, הרכישה האחרונה של חברת StoneRiver במרץ 2017, תרמה להרחבה משמעותית של פורטפוליו המוצרים של סאפיינס בענף ביטוחי החיים. הגרסה החדשה של חבילת הפתרונות המקיפה תאפשר אינטגרציה מלאה לפורטל הדיגיטלי של סאפיינס, לרבות פורטלי הסוכנים והצרכנים, מחסן הנתונים ופתרון הבינה העסקית המתקדם של סאפיינס. הגרסה המשופרת כוללת אף שירותים עסקיים של ארכיטקטורה מוכוונת שירותים (SOA), המאפשרת אינטגרציה קלה ומהירה לכל מכשיר ועם כל טכנולוגיה.

לדברי אלכס צוקרמן, סמנכ"ל אסטרטגיה ומוצר בחטיבת ביטוחי חיים ופנסיה בסאפיינס, "הגרסה המשופרת ALIS 7 נועדה לענות על הצרכים המשתנים כל העת בתעשיית הביטוח העולמית, ומאפשרת הן ללקוחות פרטים וארגוניים ליהנות מחוויית משתמש מהנה ויעילה יותר. תהליכי האיחוד של הגרסה והמודרניזציה יובילו לחיסכון בעלויות תפעוליות וליעילות רבה יותר עבור המבטחים. ALIS 7 תואמת את האסטרטגיה הכוללת של סאפיינס ומאפשרת ללקוחותיה ברחבי העולם לבצע דיגיטליזציה מלאה של העסק שלהם, באופן שיאפשר להם ליהנות מהטכנולוגיה הטובה ביותר".

לדברי רוני על-דור, נשיא ומנכ"ל סאפיינס: "אני מודה לכל עובדי החברה שעבדו ללא לאות על גרסה חדשנית זו, כמו גם ללקוחות Sapiens ALIS על המשוב המתמשך והחשוב. החברה תמשיך להשקיע ולפתח את תוכנת הליבה שלה במטרה להגדיל באופן קבוע את הערך העסקי שהיא מספקת לקהל לקוחותיה ושותפיה".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות