נימבל סטורג' משיקה את Nimble Cloud Volumes – שירות ראשון מסוגו לאחסון ב-Multicloud

0

Nimble Storage משיקה את Nimble Cloud Volumes (NCV) – שירות ראשון מסוגו לאחסון ב-Multicloud
Nimble Cloud Volumes הוא שירות האחסון הראשון והיחיד המספק שירות סטורג׳ ברמת אנטרפרייז עבור תשתיות הענן של אמזון ומיקרוסופט
Nimble Storage, המתמחה בפיתוח אחסון פלאש ופתרונות היברידיים, הכריזה על-NCV (Nimble Cloud Volumes), שירות האחסון הארגוני היחיד ל-Multicloud, המשמש להרצת אפליקציות בענן של Microsoft Azure ו- AWS. NCV יספק זמינות ושירותי נתונים שבעבר לא היו זמינים לצורך אחסון בענן. יכולות אלה הכרחיות על מנת שהארגון יוכל לבצע העברה קלה ומהירה לענן של אפליקציות הגורמות לעומסי עבודה רבים.
NCV נועד לשלב את הפשטות של שירותי ענן יחד עם מאפיינים ויכולות להם זקוקים יישומים ארגוניים. צוותי ה- IT יכולים למנף את הענן הציבורי לצורך מחשוב ואת NCV לנפחי אחסון. NCV מנוהל כפתרון ענן אך מספק את אמינות ועמידות הנתונים שארגוני אנטרפרייז מצפים וזקוקים להם. בנוסף, ארגונים יוכלו ליצור בקלות עותקים מידיים בענן ציבורי שיאפשרו הפעלה מהירה של סביבות בחינה, פיתוח, אנליטיקה ו"פריצות" לענן ציבורי ( Bursting).
בדומה לפתרונות האחסון המתקדמים של Nimble Storage, גם NCV נועד לספק זמינות של 6 תשיעיות (99.9999%) ומציע שרידות נתונים גבוהה פי מיליון בהשוואה לאחסון ענן הקיים היום. ניידות הנתונים המובנית בתוך NCV תעניק ללקוחות את החופש להעביר מידע בין עננים ציבוריים ומרכזי נתונים מקומיים ללא עלויות יציאה גדולות.
NCV כולל יכולות אנליטיקה עוצמתיות לצרכי חיזוי, הנשענות על פלטפורמת ה-Infosight של נימבל ומספקות ללקוחות שקיפות אל הנתונים שלהם לרוחב ה-MultiCloud. לקוחות יכולים לזהות במדויק בעיות ביצועים ולפתור אותן ולמנף תובנות שתסייענה להם לבצע אופטימיזציה של עלויות אחסון ומיקום נתונים.
"עם NCV, ארגונים יכולים סוף סוף להעביר אפליקציות חיוניות אל הענן בביטחון מלא כי תהיה להם אותה עמידות של נתונים ויכולות ארגוניות שהיו להם בהפעלה מקומית", אמר רפי שקולניק, מנכ"ל Nimble Storage ישראל: "ארגונים משיגים גמישות מרבית באמצעות שימוש בשירות אחסון המבוססים MultiCloud, המאפשר ניידות בין עננים ציבוריים ובין מרכזי הנתונים שלהם. באמצעות שימוש ב- NCV בשילוב עם Nimble All Flash ומערכי Adaptive Flash, הם עושים צעד גדול להבטחת המוכנות של מרכזי הנתונים שלהם לענן".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות