נימבל סטורג' דורגה ברביע המובילים בדו"ח גרטנר בתחום האחסון

0

זו השנה השנייה ברציפות שנימבל ממוקמת ברביע המובילים של גרטנר

נימבל סטורג', המתמחה בפיתוח פתרונות אחסון פלאש ופתרונות היברידיים, מוקמה זו שנה שנייה ברציפות ברביע המובילים בריבוע הקסם של גרטנר בתחום האחסון -General-Purpose Disk Arrays. נימבל סטורג' ממוקמת במקום הראשון על ציר שלמות החזון וההובלה הטכנולוגית.

את הדוח המלא ניתן לקרוא בלינק:

https://www.gartner.com/doc/reprints?id=1-3L6IG6J&ct=161102&st=sb

על פי הדוח, פתרון האחסון של נימבל סטורג' מתממשק עם Hypervisors ועם שרתים רבים בתחום. כך ניתן לשתף מידע על ביצועי המערכות ולערוך שינויים בהתאם לצורכי הארגון. בנוסף, דירגה גרטנר את נימבל סטורג' במיקום גבוהה בתחום שירות הלקוחות והתמיכה. דו"ח גרטנר טוען שאחד מהיתרונות של נימבל סטורג' הוא הפשטות והגמישות של פתרונות החברה המאפשרים ללקוחות לערוך עדכוני תצורה באופן עצמאי.

פתרון ה-Predictive Flash של נימבל סטורג' משלב All Flash Arrays ו-Adaptive Flash לארכיטקטורה אחודה המאיצה את ביצועי האפליקציות בארגון תוך כדי הורדת עלויות האחסון. בעזרת יכולת החיזוי ואנליטיקה מבוססת ענן, מפשט ה-Predictive Flash את פעולות הארגון ומספק יכולת חיזוי כמעט לכל התקלות שעלולות לפגוע בעבודה" כתבו האנליסטים של גרטנר.

רפי שקולניק, מנכ"ל נימבל סטורג' ישראל: "אנחנו מאמינים שפתרונות האחסון המורכבים לא מתאימים יותר לארגונים, בגלל החוסר הקריטי שלהם בחדשנות. נימבל סטורג' שינתה את חוקי המשחק בעזרת השימוש המתקדם באנליטיקה המבוססת על Predictive Flash המהווה חלק אינטגרלי ממערכת הניהול המתקדמת InfoSight".

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות