נטקלאוד התמנתה למפיצה הבלעדית של iCharts – ספקית כלי תצוגה וויזואליים לנתונים עסקיים

0

חברת נטקלאוד (NetCloud), הנציגה הרשמית בישראל של יצרנית מערכת ה-ERP בענן NetSuite ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר, התמנתה למפיצה הבלעדית של ספקית כלי תצוגה ויזואליים לנתונים עסקיים- החברה הבינלאומית אייצ'ארטס (iCharts), המובילה בייצור דשבורדים (dashboards), אשר הוכתרה על ידי נסטוויט כאפליקציית השנה של 2016.
אמיר עומרי, מנכ"ל משותף בנטקלאוד, אומר: "בעקבות הסכם הפצה זה גדל סל הפתרונות של נטקלאוד למשתמשי נטסוויט בישראל. שיתוף הפעולה עם חברת אייצ'ארט מרחיב את יכולות נטסוויט בעולמות ה- BI, Reports, והדשבורד עם כלים מובנים בתוך מערכת ERP בעלי יכולת המחשה והצגה וויזואלית של נתונים ומדדים חשובים, המסייעים ללקוחות בניהול וקבלת החלטות".
אייצ'ארטס האמריקאית, אשר מובילה במודיעין חזותי שיתופי, משולבת באופן מלא בנטסוויט. היא נבנתה עבור משתמשים עסקיים כדי לתת להם את האפשרות ליצור, לשתף ולנתח מידע עסקי ומורכב בתוך הארגון שלהם באופן פשוט יותר. זאת על מנת לאפשר לעסקים לבחון תהליכים קיימים ולתכנן את המשך פעילותם העסקית. כך, מרחיבה אייצ'ארטס את הדיווח של נטסוויט ללקוחותיה העסקיים, באמצעות אספקת נתונים וויזואליים על תהליכים עסקיים בזמן אמת ישירות לדשבורד של נטסוויט. כל זאת מבלי לייצא את המידע לתוכנות אקסל.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות