מתאמי 25 גיגה-ביט אית'רנט של מלאנוקס נבחרו על ידי יצרני ODM מובילים עבור מרכזי נתונים בקנה מידה נרחב (Hyperscale) וענן (Cloud)

0

Wiwynn, Inventec, Acer, Mitac-TYAN ואחרות בחרו במתאמי מלאנוקס לפתרונות ענן, טלקום, Web2.0 ומרכזי נתונים.

סאניוול, קליפורניה ויקנעם, ישראל- 18 באפריל 2017- מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ:MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הכריזה היום כי מתאמי הרשת שלה מסוג ConnectX®-4 Lx לרשת 25 גיגה-ביט אית'רנט בתקני OCP (פרויקט מחשוב פתוח) ו- PCIe אומצו לשילוב במוצריהם של יצרני עיצוב מקורי (ODM) מובילים בשוק.

מתאמי ה- ConnectX®-4 Lx לרשת 25 גיגה-ביט אית'רנט (25GbE) מספקים קצב העברת נתונים הגדול פי 2.5 ובזמן ההשהיה הנמוך ביותר הנזקק ליישומי מרכזי נתונים תוך ניצול תשתית זהה לזו של 10 גיגה-ביט אית'רנט. בכך, המתאמים ממקסמים את ההחזר על ההשקעה במרכזי הנתונים והמיחשוב. החברה מספקת כיום מאות אלפי מתאמי אית'רנט מדי רבעון, מה שמשקף את הגידול בביקוש לפתרונות האית'רנט של מלאנוקס.

"אנו גאים לראות את פתרונות ה- 25GbE שלנו מוכללים עם השרתים של שותפינו, ולאפשר באמצעותם את הקישוריות היעילה והחסכונית ביותר עבור תשתיות בקנה מידה נרחב (hyperscale) וענן", אמר מר גלעד שיינר, סמנכ"ל שיווק במלאנוקס. "קצב ההעברה 25GbE החדשני מספק יתרונות עלות-ביצועים יוצאי דופן בהשוואה למארג 10GbE, ובכך ממקסם את ההחזר על ההשקעה במרכז הנתונים".

משנת 2016, חברת ®Wiwynn, ספקית תשתיות ענן מובילה של מוצרי מחשוב ואחסון איכותיים, מספקת לספקיות שירותי אינטרנט מרכזיות את משפחת השרתים SV7221G2 בתקן OCP שלה, אשר משלבים כרטיסי רשתConnectX-4 Lx בקצב 25GbE של מלאנוקס.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות