מערכת האחסון ETERNUS DX200 S4 Fujitsu זכתה להכרה רשמית בביצועיה הגבוהים וביחס עלות תועלת חסר תקדים

0

מערכת האחסון ETERNUS DX200 S4 של Fujitsu, שהינה חלק מקו מוצרי האחסון ההיברידיים הבסיסיים של החברה ששופר לאחרונה, זכתה להכרה רשמית בביצועיה הגבוהים בפרמטרים של יחס מחיר לביצועים וזמני התגובה יוצאי הדופן. זאת במבחן השוואתי של ביצועי אחסון Storage Performance Council’s SPC-1 Benchmark¹ – שהוא התקן המוכר והבלתי תלוי להשוואת ביצועים של מערכות אחסון.

בדגם ETERNUS DX200 S4 קבעה Fujitsu שיא SPC-1 חדש מאחר ויחס המחיר לביצועים הציב את מערכת האחסון ההיברידית של Fujitsu כמערכת החסכונית המועדפת לארגונים קטנים ובינוניים. תוצאות מבחן SPC-1 מאשרות שהמערכת משיגה זמני תגובה מהירים ביותר של 0.59 אלפיות השנייה בלבד בעומס מלא. ה-ETERNUS גם השיגה ביצועי IOPS יוצאי דופן מעל רף
ה-300,000.

לאחרונה הכפילה Fujitsu את קיבולת המערכת בקו מוצרי האחסון ההיברידיים ETERNUS DX S4 ובכך העמידה רמות חדשות של ביצועים וקיבולת בהישג ידם של עסקים קטנים ובינוניים, כמו גם ארגונים גדולים המחפשים פתרונות אחסון עבור סניפים או משרדים מרוחקים. ה-ETERNUS DX200 S4 מספקת פונקציונליות ארגונית ברמת מחיר התחלתית, מה שהופך אותה לפתרון המושלם לשימוש בווירטואליזציה של שרתים, דוא"ל, בסיסי נתונים ויישומים עסקיים כמו גם לשירותי קבצים ריכוזיים ומאוחדים. ארגונים הבוחרים ב-ETERNUS מפיקים תועלת גם מרציפות עסקית משופרת הודות לזמינות נתונים של 99.9999 אחוזים המייצגת פחות מדקה של זמן השבתה בלתי מתוכנן מדי שנה.

רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו בישראל: "כעת, כשמאפייניה רבי העוצמה של ה-ETERNUS אושרו בבדיקת ה-SPC-1, עסקים קטנים ובינוניים הבוחרים בה לאחסון ברמת כניסה יכולים להיכנס לעידן הדיגיטלי במהירות גבוהה, מאחר ואינם נדרשים לשדרג למערכות אחסון יקרות יותר על מנת למלא את צורכי הקיבולת והביצועים".

הבדיקה ההשוואתית SPC-1 נועדה לאפשר לקונים להשוות ביצועי מערכות של יצרנים שונים. זוהי בדיקה בלתי תלויה הבוחנת את ביצועי מערכת האחסון בפרמטרים של IOPS, יחס מחיר לביצועים וזמני תגובה. תוצאות הבדיקה של מערכת ETERNUS DX200 S4 התפרסמו באתר האינטרנט של Storage Performance Council ב-1 ביוני 2017.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות