מנכ"ל 3D Systems לשעבר מצטרף לננו דיימנשן

0

אבי ריכנטל שימש כנשיא ומנכ"ל ענקית הדפסת התלת מימד במשך למעלה מעשור

חברת ננו דיימנשן (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום כי אבי ריכנטל הצטרף לדירקטוריון החברה.
מר ריכנטל שימש כנשיא, מנכ"ל ודירקטור של חברת 3D Systems (נאסד"ק: DDD) במשך למעלה מעשור. תחת הנהגתו, 3D Systems התפתחה כספקית עולמית ענקית בתחום הדפסת תלת מימד, והציגה גידול בהכנסות של יותר מפי 6, ושווי השוק שלה גדל ביותר מפי 12.
מר ריכנטל משמש כיום כשותף הכללי של OurCrowd First, קרן ההון סיכון הפעילה ביותר בישראל, המתמקדת בחברות הייטק בשלבי ה- Seed ובשלבי ההתפתחות הראשונים. בנוסף, הוא המייסד, יו"ר ומנכ"ל של XponentialWorks, חברה בתחום השקעות סיכון, ייעוץ ופיתוח מוצר.

"אבי שינה את תעשיית התלת מימד והוכיח כי הצלחה באה ממקום המאתגר את הסטטוס-קוו. אני שמח שהוא מצטרף לדירקטוריון שלנו כאשר ננו דיימנשן ממשיכה לצמוח לעבר רווחיות גדלה לטווח הארוך", אמר עמית דרור, מנכ"ל החברה. "אבי הינו מנהל מנוסה, יזם ובעל חזון. יש לו תובנות עולמיות רלוונטיות ועמוקות בתחום ה- Additive Manufacturing, שלדעתנו יהיה בעל ערך רב עבור ננו דיימנשן."

בשנים 1981 עד 2003 כיהן מר ריכנטל בתפקידי הנהלה בכירים בחברת Sealed Air (NYSE : SEE), בה שימש בין היתר כנושא משרה במשך למעלה מעשור.
בשנתיים האחרונות, ריכנטל כיהן כדירקטור של Harman International (NYSE : HAR), ספקית מובילה בתחום המוצרים החכמים, עד רכישתה לאחרונה על ידי סמסונג אלקטרוניקה.

"אני נרגש להצטרף לדירקטוריון של ננו דיימנשן, ולהיות חלק מחברת טכנולוגיה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד הפורצת דרך, מעצבת ומגדירה את העתיד של ייצור אלקטרוניקה", אמר מר ריכנטל.

בנוסף, ואפקטיבית מיידית, הדירקטורים צביקה ימיני ויואל יוגב החליטו לעזוב את דירקטוריון החברה. כמו כן, דגי בן נון החליט לעזוב את תפקידו כסמנכ"ל התפעול של החברה, על מנת להמשיך לאתגרים חדשים, והוא ימשיך לשמש כדירקטור בחברה.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות