מנורה מבטחים בוחרת בדור הבא של פתרונות האחסון

0

מנורה מבטחים בוחרת בדור הבא של פתרונות האחסון
החברה החליפה את מערכות אחסון ה- Production שלה בפתרון האחסון של INFINIDAT
קבוצת הביטוח והפיננסיים המובילה "מנורה מבטחים" החליפה את מערכות אחסון ה- Production בחברה ויישמה את פתרון האחסון של חברת INFINIDAT. הפרויקט, אשר נאמד במיליוני שקלים, כלל הטמעת נפח אחסון כולל של 1800 טרה-בייט בשני אתרי החברה.
פתרון האחסון InfiniBox™, המוטמע במנורה מבטחים הינו פתרון יעיל ועתיר ביצועים, הניחן ביכולת לאחסן נפחים גבוהים בשטח קטן ובזמינות גבוהה. הפתרון מוטמע במנורה מבטחים במטרה לחסוך בעלויות ולאפשר לחברה תגובה מהירה ויעילות גבוהה בשרות הלקוחות, כמו גם יכולת גידול מהיר לארגון.
InfiniBox מציע נפח אחסון שימושי של פטה-בייטים מרובים במסד בודד של 19 אינטץ'/U42, עם זמינות של 99.99999%, ביצועים אולטרה-גבוהים של למעלה מ- 1M IOPS ויעילות אנרגטית גבוהה, הכוללת ניצול של מקסימום KW 3-8 בעומס מלא.
אבי פולק, מנהל תחום תשתיות טכנולוגיות במנורה מבטחים ביטוח מציין כי "חיפשנו פתרון אחסון אמין וחזק שיאפשר לנו חסכון בעלויות תוך הגדלת יעילות ושיפור ביצועים. גילינו ש- InfiniBox לא רק חסך בעלויות, אלא גם בחשמל ובשטח רצפה, ביחס של 1:12 לעומת המערכת הקיימת. התאהבנו בטכנולוגיה וראינו שהיא מאפשרת לנו פשטות בניהול וביצועים טובים יותר".
ראם חזן, מנהל Presale אזורי ב- INFINIDAT: "יותר ויותר ארגונים עתירי נתונים מבינים שעליהם להיערך לאחסון נפח נתונים אדיר, אך גם לגידול אקספוננציאלי עתידי במידע. InfiniBox מספק את השילוב המנצח של נתוני נפח אחסון, ביצועים, אמינות ועלות משתלמת ללא פשרות".

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות