ממשיכה את ההצלחה הבינלאומית: Webbing הישראלית מתרחבת אל עבר עולם ה-IOT

0

לאחר ההצלחה הבינלאומית בתחום ה-Roaming וכשבין לקוחותיה חברות ענק בינלאומיות, חברת Webbing הישראלית מודיעה על התרחבותה לתחום ה- IOT (Internet Of Things).

Webbing השקיעה מיליוני שקלים בפיתוח והקמת רשת סלולרית וירטואלית (mvno) שמאפשרת אספקת קישוריות אינטרנט במגוון רחב של אמצעים. לאחרונה זכתה הרשת להכרה והגדרה בינלאומית רשמית מה שסלל את הדרך עבור Webbing להתרחב אל עולם האינטרנט של הדברים. בעולם שבו מיליארדי מכשירים מתממשקים ומתקשרים אחד עם השני, Webbing מציעה פתרון קישוריות גלובאלי, פשוט וחכם עם מספר יתרונות משמועתיים:

קישוריות גלובאלית נרחבת –בהתבסס על טכנולוגיית Multi-IMSI, החברה מציעה כרטיס סים מתקדם הפועל ב-200 מדינות בעולם עם 600 מפעילים: למעלה מ-120 מדינות ב-LTE ויותר מ-210 מדינות ב-3G. לאור הוותק והמעמד של Webbing בזירת ה-Roaming הבינלאומית יש לה את היכולת לספק מחירי דאטה ללא תחרות, כמו גם כיסוי אולטימטיבי ללקוחות. כך למשל חברה המעוניינת לפעול בזירה האמריקנית תוכל ליהנות מכל המפעילות הגדולות בארה"ב בכרטיס סים אחד של Webbing.

התאמה לכל מוצר IOT –הכרטיס של Webbing גם מותאם לכל צורה וגודל שהלקוח הפוטנציאלי יצטרך, כולל esim, כך שמנעד המוצרים הוא מגוון ורחב: מרמקולים ניידים ועד מדי מים.

איכות שירות מתקדמת – המוצר ש-Webbing מציעה לא מסתכם רק בקישוריות מתקדמת אלא גם מערכת ניהול אינטואיטיבית ביותר עם שקיפות כלל הנתונים המלאים בזמן אמת עבור הלקוח על כל אחד ממוצריו ברחבי העולם. בנוסף, יכולות אבטחת הסייבר המתקדמות של Webbing מעולם ה-Roaming שבו פעלה עד כה החברה, שודרגו והותאמו להגנה גם ב-IOT.

מנכ"ל Webbing ישראל, גיא נוימן: "זיהינו את מגמת כניסת חברות ועסקים, גדולים כקטנים, לתחום ה-IOT ואנו גאים לעבוד ביחד איתן בהתוויית האסטרטגיה בתחום זה. יצרנים מבינים שעם IOT ניתן גם לשפר את איכות המוצר אך גם ליהנות מהכנסות שירות שטרם הרוויחו. המערכת שאנו מספקים מאפשרת למעשה ללקוח לרכז את כל הפעילות במקום אחד ומייתרת לו את הצורך לפנות לספקים מקומיים. ריבוי המפעילים בכל מדינה וכמו כן המחירים האטרקטיביים מאוד אצלנו הופכים את הפתרון לאידיאלי עבור חברות ברחבי העולם. עוד מוסיף נוימן, כי החברה נהנית פעילות מוצלחת בתחום זה בסניפיה בעולם: ארה"ב, הונג קונג, צרפת וישראל. "ישראל היא ללא ספק מדינה מעניינת עבורנו מכיוון שאנו רואים כמות גדולה של ייצוא טכנולוגי מישראל המערב רכיבי IOT", הוא מסכם.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות