מלאנוקס משיקה את Spectrum-2 – מתג אית'רנט בקצבים של 200 ו- 400 גיגה-ביט לשנייה בעל הסקלאביליות הגבוהה ביותר בעולם

0

בזכות הסקלאביליות ועושר אופציות התכנות שאין מתחרה להם, מתג האית'רנט הפתוח – Spectrum-2 – יאפשר את מרכזי הנתונים היעילים ביותר עבור מחשוב ענן, Hyperscale ומרכזי נתונים

סאניוול, קליפורניה ויקנעם, ישראל – 6 ביולי 2017 – מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ:MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, השיקה היום את Spectrum™-2, מתג Ethernet בקצבים של 200 ו- 400 גיגה-ביט לשנייה המאפשר את הסקלאביליות הגבוהה ביותר בעולם. Spectrum-2 יקבע שיאים חדשים ברמות הסקלאביליות של מרכזי הנתונים, מעל לעשר פעמים יותר ממתחרים בשוק, ויחסוך בעלויות תפעול מרכז הנתונים בכך שיספק שיפור של פי 1.3 בנצילות ההספק. בנוסף , Spectrum-2 יספק רמות חדשות של אופציות לתכנות ואופטימיזציות ניתוב המאפשרות את בניית התשתיות היעילות ביותר עבור מערכות מחשוב ואחסון מבוסס אית'רנט.

Spectrum-2 מספק קישוריות אית'רנט מובילה בתעשייה עם מגוון אפשרויות של תצורה: 16 חיבורי מיתוג בקצב של 400GbE (400 גיגה-ביט אית'רנט), 32 חיבורי מיתוג בקצב של 200GbE, 64 חיבורי מיתוג בקצב של 100GbE, ו- 128 חיבורי מיתוג בקצב של 50GbE ו- 25GbE. כמוכן, Spectrum-2 מאפשר סדרה עשירה של יכולות על מנת לבנות מגוון רחב של פלטפורמות מיתוג יעילות ביותר עבור יישומי ענן, Hyperscale, מרכזי נתונים ארגוניים, ביג דאטה, בינה מלאכותית, שירותים פיננסיים, אחסון ועוד.

התכנון החדשני של Spectrum-2 מספק למנהלי IT את היכולת לבצע התאמה מלאה של הרשת לדרישות של המשתמשים , ולהגדיל את ההחזר על ההשקעה ממרכזי הנתונים. בנוסף, Spectrum-2 מספק חיסכון באנרגיה שאין מתחרה לה בקרב ההצעות החלופיות, ובכך מקטין את העלות התפעולית של מרכזי הנתונים. Spectrum-2 מיישם סדרה שלמה של פרוטוקולי רשת בתוך שבב המתג באופן היעיל ביותר, תוך שהוא מספק למשתמשים את כל הפונקציונליות הדרושה באופן מיידי. Spectrum-2 כולל ניתוח חבילות הניתן לתכנות על מנת לעבד סוגים חדשים של פרוטוקולים עתידיים, ובכך הוא מספק למרכז הנתונים חוסן לטווח ארוך.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות