מלאנוקס מכריזה על זמינות פתרונות אחסון מבוססי BlueField להאצת התקני NVMe over Fabrics

0

מלאנוקס טכנולוגיות בע"מ (נאסד"ק: MLNX), ספקית מובילה של פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתים של מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הכריזה היום על זמינות פלטפורמות ואבני בניה למערכות אחסון, המבוססים על ה-BlueField™ System-on-Chip (SoC או מערכת-על-שבב) המהפכני של החברה, אשר משלב מעבד מרובה ליבות בר-תיכנות, תקשורת, אחסון, אבטחה ומנועי האצת וירטואליזציה על שבב יחיד.

ה- SoC BlueField משלב את כלל הטכנולוגיות הנחוצות לחיבור Flash Arrays ובניית פתרונות NVMe over Fabrics, ומספק את הביצועים המהירים ביותר הזמינים בשוק. BlueField מספק קצב תעבורת נתונים של 200Gb/s, ויותר מ־ 10 מיליון IOPS (פעולות קלט/פלט בשנייה) בשבב SoC יחיד. נוסף על כך, תת-מערכת מעבד ה- ARM מרובה הליבות והעוצמתי שעל ה- SoC, מספקת יכולת תכנות גמישה, ומאפשרת ללקוחות החברה ליצור יתרונות תחרותיים למערכות האחסון מוגדרי התוכנה (software-defined storage appliances) שלהם. כל אלה הופכים את BlueField לשבב המתאים ביותר לבקרה ולחיבור של מערכות All Flash Arrays ומערכות Just-a-Bunch-Of-Flash (JBOF) למערכות אחסון מבוססות אינפיניבנד ואית'רנט.

"BlueField הוא פתרון ה־ NVMe over Fabrics המשולב ברמה המתקדמת ביותר", אמר מיכאל כגן, מנהל טכנולוגי ראשי של מלאנוקס. "הודות לשילוב הדוק במיוחד של יכולת עבודה ברשת במהירות גבוהה, ליבות ARM ניתנות לתכנות, מתג PCIe, זיכרון מטמון, ניהול זיכרון, וטכנולוגיית העתקת עומסים חכמה – והכל על שבב יחיד, התוצאות המתקבלות הן שיפור הביצועים, חסכון בצריכת האנרגיה, והוזלת מערכי אחסון מבוססי Flash.

"ככל שהנתונים משתלטים על העולם, כך האחסון המרושת משתלט על המחשוב", אמר פיטר בריס, מנכ"ל ומנהל מחקר בכיר ב־Wikibon. "בקר ה־ BlueField SoC הוא דוגמה מובילה לטכנולוגיה הנכונה בזמן הנכון".

דוגמיות BlueField SoC ומערכות ייחוס לאחסון מבוססות BlueField יהיו זמינות ברבעון ה־4 של 2017.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות