מיקרוסופט חשפה ביום השני לכנס Build פרטים ראשונים על הפיצ'רים החדשים בעדכון הגדול הבא Windows 10 Fall Creators Update

0

מיקרוסופט חשפה אמש (יום ה'), בכנס המפתחים השנתי שלה בסיאטל (Build 2017), פרטים ראשונים על הפיצ'רים החדשים של העדכון הגדול הקרוב של Windows 10 – Windows Fall Creators Update שיספק חוויה חדשה ליותר מ-500 מיליון משתמשי Windows 10 ברחבי העולם.

 

בין החידושים הצפויים בעדכון שייצא בהמשך השנה: מערכת עיצוב חדשה, חוויית יצירה חוצת פלטפורמות (Windows, iOS, Android), אפליקציות חדשות ב-Windows Store, כלים חדשים למפתחים מכל הפלטפורמות ולראשונה בעולם – בקרי מציאות מדומה חדשים שלא דורשים סמנים כלל.

 

טרי מאיירסון, סגן נשיא מיקרוסופט ל- Windows and Devices Group אמר: "עיצבנו את Windows 10 על מנת להעצים את הצד היצירתי בכל אחד מאיתנו. אנו שמחים לקראת הפיצ'רים שייצאו בעדכון הבא ויאפשרו חוויות חדשניות עוצמתיות, עיצוב אחיד לחוויה חוצת מכשירים ודרך פשוטה יותר עבור מפתחים ליצור את עתיד המחשוב."

לינק להורדת תמונות מהכנס: https://news.microsoft.com/build2017/

 

לינק להודעה המקורית באנגלית: https://news.microsoft.com/2017/05/11/windows-10-fall-creators-update/#rmpSsKRCKiUYXsL8.97

 

מערכת עיצוב חדשה שתאפשר את גל הקריאייטיביות הבא במכשירים תומכי Windows

 

מערכת העיצוב Microsoft Fluent Design System – תאפשר יצירה קלה ומקיפה של אפליקציות חדשות, שיפעלו על-גבי מגוון רחב של מכשירים. עבור מפתחים, Fluent Design נועד לסייע ליצור אפליקציות מזמינות ויצירתיות שפועלות על מגוון רחב של מכשירים ו- Input Diversity.

חוויית השימוש ב-Windows עוברת איתך בין Windows, iOS  ואנדרואיד

 

חידושים ב-API של מיקרוסופט, Microsoft Graph: המיקרוסופט גרף הוא Intelligent Fabric שמסייע לחבר נקודות בין אנשים, שיחות, פרוייקטים ותוכן בתוך הענן של מיקרוסופט תוך דאגה לכך שחווית השימוש תעבור בצורה חלקה בין Windows,iOS  ואנדרואיד.

Timeline: ציר חזותי המציג מה המשתמש עשה בעבר, מאפשר מעבר בין קבצים, יישומים ואתרי אינטרנט בזמן אמת.

Clipboard – מאשר לבצע העתקה והדבקה במכשירים מקושרים. מאפשר העתקה מהמחשב והדבקה בסמארטפון.

                  One Drive Files on Demand– מאפשר גישה לכל הקבצים בענן מבלי להוריד אותם ולהשתמש במרחב אחסון במכשיר ספציפי.

:Windows Story Remix דרך חדשה לנהל תמונות וסרטונים

 

Windows Story Remixהיא אפליקציה חדשה שנבבנתה ב- .NET ותהיה זמינה ב-Windows Store המשתמשת ב-AI ו-Deep Learning בכדי לסדר תמונות וסרטונים לסיפורים. האפליקציה משתמשת ב- Microsoft Graph בכדי לחבר משתמשים במכשירים שונים. היא נועדה לחבר זכרונות, תמונות וקטעי וידאו על מנת ליצור סיפורים עם פסקול, נושא מרכזי ומעברונים קולנועיים. המשתמשים יוכלו להוסיף לסיפור אובייקטים ב-3D ולהטמיע אותם בתמונות והסרטונים בכדי לייצר סיפורים דרך חדשה או להפוך תמונות וקטעי וידאו לתמונת בד ולצייר באמצעות Windows Ink. (אימאג'ים לדוגמא של Windows Story Remix  זמינים בלינק להורדת תמונות מהכנס: https://news.microsoft.com/build2017/ )

 

אפליקציות נוספות שיהיו זמינות ב-Windows Store בהמשך השנה:

 

AutoDesk SketchBookאפליקציה לציור.

SAP Digital Boardroom – הפתרון הפופולארי מבית SAP המספק מידע מזרועות שונות של בית העסק ומהווה פורטל שליטה לבעלי עסקים.

 

Windows – הבית הטוב ביותר למפתחים

 

מיקרוסופט שואפת להפוך את Windows  ואת Visual Studio לבית הטוב ביותר לכל המפתחים – לא רק עבור אפליקציות שרצות על Windows, אלא גם כאלה שרצות על כל הפלטפורמות והמכשירים והודיעה אמש על מספר כלים למפתחים:

.NET Standard 2.0 for UWP  ו- XAML Standard יהיו זמינות בהמשך השנה ויגרמו למפתחי Web C++, .NET or UWP לאהוב את הפיתוח על Windows.

באמצעות קוד מודרני, מפתחים יוכלו ליהנות מיתרון ה- Windows וה- Microsoft Graph בשימוש ב- “Project Rome” עבור UWP, אנדרואיד וכעת גם iOS.

באמצעות Xamarin Live Player, מפתחים יוכלו לבנות, לבחון ולבדוק באגים באפליקציות ל-iPhone ממחשבי Windows.

מיקרוסופט פישטה את התקנה של Ubuntu  עם הכנסתו ל- Windows Store. מיקרוסופט גם עובדת עם SUSE Linux, ו-Fedora Linux להרצתן על מערכות המשנה של Windows בכדי להנגיש אותן ל-Windows Store. כעת, Windows היא הפלטפורמה היחידה עליה ניתן להפעיל ישומי Windows  ו-Linux זה לצד זה.

 

Windows Mixed Reality

 

מופע הקרקס הנודע – Cirque du Soleil הודיעו אמש כי הם משתמשים ב-Windows Mixed Reality בכדי לשנות את הדרך שבה הם יוצרים מופעים. באמצעות הממשק, הם מדגימים את החלטותיהם היצירתיות ובונים גרסאות וירטואליות של במת המופע "קוריוס".

מיקרוסופט חושפת את בקרי השליטה של Windows Mixed Reality, אשר פועלים ללא שימוש בסמנים. הבקרים מאפשרים ניטור תנועה מדוייק בשדה הראייה, על-ידי שימוש בחיישני Windows Mixed Reality Headset. כאשר לראשונה, אין צורך בהתקנת סמנים על הקירות.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות