מיקרוסופט הודיעה לעובדיה בישראל על מדיניות "זמן משפחה" שתאפשר להם להיות עם יקיריהם ברגעים החשובים בחיים

0

ישראל בין המדינות הראשונות בעולם בהן תוחל המדיניות שתאפשר לעובדות להאריך את חופשת הלידה ל-20 שבועות בתשלום, להורה הנוסף תינתן האפשרות לצאת ל-6 שבועות של חופשת הורות בתשלום; בנוסף, החברה תעניק לעובדיה חודש בתשלום לטיפול בבן משפחה הנתון במצב בריאותי מורכב

מיקרוסופט העולמית הודיעה היום לעובדיה בישראל על מדיניות "זמן משפחה". מיקרוסופט רואה בהטבה מהלך שיאפשר לעובדיה את הזמן הנאות ואת השקט הנפשי והכלכלי לשהות לצד בני משפחותיהם ברגעים החשובים בחיים. ישראל היא בין המדינות הראשונות בהן תוחל המדיניות החל מחודש מאי הקרוב.

מיקרוסופט תאפשר לעובדת שילדה או לעובד/ת שהוא הורה מאמץ או הורה מפונדקאות להאריך את חופשת הלידה ל-20 שבועות בתשלום מלא. כמו כן, בן/ת הזוג יוכל לצאת לחופשת הורות שתימשך 6 שבועות בתשלום מלא והוא יוכל לממש אותה במהלך 12 החודשים הראשונים לאחר לידת התינוק. בנוסף, מיקרוסופט תתמוך בעובדיה גם בתקופות בהן יצטרכו לטפל בבן משפחה שנתון במצב בריאותי קשה ותאפשר להם לקחת חופשה בת 4 שבועות בתשלום מלא.

מיקרוסופט רואה ב"פסק הזמן" הזדמנות להעניק חזרה לעובדיה תמורה על ההשקעה היומיומית שלהם בימי שיגרה מתוך אמונה כי המדיניות החדשה תתן מענה לצרכים של העובדים ותתרום לאיזון בין העבודה לחיי המשפחה.

המהלך מייצג את המאמצים של מיקרוסופט העולמית לבנות תרבות של Diversity & Inclusion שמאפשרת גיוון תעסוקתי בשורות החברה ונועד למצב את מיקרוסופט כמקום עבודה מצויין המחויב לעובדיו.

מיקרוסופט העולמית פועלת בישראל באמצעות שני גופים. האחד, מיקרוסופט מחקר ופיתוח בראשות המנכ"ל יורם יעקובי, המהווה מרכז פיתוח וחדשנות אסטרטגי עבור מיקרוסופט. והשני, מיקרוסופט ישראל בראשות המנכ"לית שלי לנצמן, המתמקדת בקידום פתרונות ענן וטרנספורמציה דיגיטלית של ארגונים במגזר העסקי והממשלתי. מיקרוסופט מעסיקה בישראל אנשי פיתוח, מחקר, שיווק ותמיכה.

כמו מיקרוסופט העולמית, שמתמקדת בארבע השנים האחרונות בטכנולוגיות הענן (Azure) ובליווי חברות וממשלות בטרנספורמציה הדיגיטלית אותן הן מבצעות, כך גם מיקרוסופט ישראל מתרכזת בליווי גופים וארגונים במעבר לענן. בנוסף היא מקדמת הטמעת פתרונות החברה בקרב הלקוחות הארגוניים והעסקיים (חברות אנטרפרייז וסטארט-אפים) ובקרב המשתמשים הפרטיים. מיקרוסופט ישראל גם מובילה את הפרויקטים הלאומיים ואת תחום האחריות התאגידית.

מרכז הפיתוח בישראל הוא אחד משלושת מרכזי הפיתוח המובילים של מיקרוסופט שהוקמו מחוץ לארה"ב, שמטרתו להוות מרכז פיתוח וחדשנות עבור מיקרוסופט, הממנף את הטלנט והאקו סיסטם המקומי. כמו כן, החזון של המרכז הוא לבנות בישראל את הדבר הגדול הבא של מיקרוסופט. מרכז הפיתוח פועל משלושה אתרים (הרצליה, חיפה ונצרת) ומוביל את הפיתוח של חלק מהטכנולוגיות המרכזיות והחדשניות ביותר של החברה בתחומים הנמצאים בחוד החנית של הטכנולוגיה: בינה עסקית, בינה מלאכותית, מנועי המלצות וסייבר סקיוריטי. מוצרי הסייבר סקיורטי המובילים של מיקרוסופט מבוססים על טכנולוגיה שמפותחת בישראל. בנוסף, חלקים מסוימים ב-Surface, מחשב הדגל של מיקרוסופט הזוכה להצלחה בעולם, מפותחים בישראל.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות