מינוי חדש – דוד בן טולילה מונה לתפקיד ס' יו"ר הלשכה לטכנולוגיות המידע לנושא תשתיות IT

0

דוד מסר כי הוא רואה בתפקידו החדש אתגר ניהולי ומקצועי שמטרתו 'להקים את קהילת תשתיות ה- ITהראשונה בישראל שתפעל להטבעת חותם במקצוענות ובתקינה. הקבוצה תוביל לקידום המקצוענות והעשייה בתחום באמצעות הטמעת סטנדרט תשתיות סדור ומקצועי בכלל הארגונים בישראל והסדרת ההסמכות לבעלי המקצועות בתחום'.
לאחרונה החליטה לשכת טכנולוגיות המידע בישראל על הקמת קבוצת עניין (SIG) בתחום התשתיות ה–IT על מנת לקדם את המקצוענות והעשייה בתחום.
דוד בן טולילה, מנכ"ל ומייסד חברת Energy Team מונה לס' יו"ר הלשכה לנושא תשתיות IT אשר יוביל את הקמת ה – SIG (קבוצת העניין) וינהל אותו בשוטף תחת הפעילות המקצועית והציבורית של לשכת טכנולוגיות המידע בישראל. הקבוצה פותחת את שעריה לכל מי שתחום תשתיות ה- IT עומד בראש מעיניו.
"מאד פופולרי להגיד שתפקידו של מנהל תשתיות ה- IT או ה- CTO בארגון מת. לכאורה, המהפכות הטכנולוגיות (הענן, תפיסות ה- Software Defined Everything ועוד), מייתרות את התפקיד. אני מאמין שהן הופכות אותו למשמעותי מתמיד. התפקיד הולך להשתנות ואני קורא לכל מי שהתחום קרוב לליבו לקחת חלק בעיצוב תפקיד ה- CTO העתידי". לדברי דוד בן טולילה.
לאחרונה התקיים אירוע השקה חגיגי לקבוצה בו נכחו עשרות מנהלי תשתיות מהבכירים בארץ.
הנושאים העיקריים שעלו בדיון הינם משותפים לכלל מנהלי התשתיות ועיקרם בצורך של הקמת קהילה מקצועית תומכת. בנוסף, הדיון התמקד בחשיבות ההגדרה מחדש של תפקיד מנהל התשתיות, בחיבורו לערך העסקי, בצורך בתקינה ארגונית מסודרת וכן בהסמכות ובהכשרות מקצועיות.
דוד הוא בוגר ממר"ם, בעל תארים ראשון ושני בהצטיינות. הוא ביצע תפקידים בכירים כראש מדור תשתיות ביחידת המחשוב של אמ"ן. לאחר מכן עבד באלביט בפרויקט צבא יבשה דיגיטלי והקים את חברת Energy Team במטרה להטביע חותם בתחום תשתיות ה IT. חזונו הוא לתת ערך מוסף משמעותי בניהול פעילויות מורכבות עם דגש על הגורם האנושי ועל מה שמניע אותו להצלחת הפרויקט. החברה קיימת כ- 10 שנים ומנהלת בהצלחה פרויקטים עבור החברות הגדולות במשק הישראלי במגזר האזרחי ובמגזר הביטחוני.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות