מטריקס הוסמכה לתקני ISO לאבטחת מידע וניהול אבטחה בתחום הבריאות

0

מטריקס, חברת הטכנולוגיה הגדולה בישראל, הוסמכה על ידי מכון התקנים הישראלי בשני תקני ניהול אבטחת מידע: ISO 27001 תקן לניהול אבטחת מידע ו-ISO 277799 לניהול אבטחת מידע בעולם הבריאות. הסמכות אלו יאפשרו למטריקס להתמודד במכרזים בהם תקני אבטחה אלו הם תנאי סף – בהם מכרזים ממשלתיים רבים.

ISO 27001 הוא תקן המגדיר את עקרונות הבסיס להקמה ותחזוקה של מערכת לניהול אבטחת מידע המתאימה לארגון. התקן מוכיח שהארגון נקט באמצעים הנדרשים כדי לשמור על המידע הארגוני בצורה הטובה ביותר. ISO 277799 הוא התקן המבוסס על תקן אבטחת המידע ISO 27001, ומתמקד באבטחת המידע בארגוני בריאות או אצל ספקי שירות שלהם. התקן קובע עקרונות והנחיות לארגונים רפואיים ולספקיהם לגבי אבטחת המידע הרפואי בארגון ובמערכותיו. על ידיי יישום התקן, ארגונים יוכלו להבטיח כי אופן הטיפול במידע הרפואי נעשה ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על סודיות, שלמות וזמינות המידע הרפואי.

"רגולצית אבטחה המידע בישראל היא מהמחמירות ביותר, ומטריקס, כחברת טכנולוגיה מובילה, מחוייבת לעמוד בכללים ובתקנים הנוקשים ביותר", אומרת טליה זמיר, מנהלת אבטחת המידע של מטריקס. "הסמכות אלו הן סטנדרט עולמי כיום, והן מאפשרות לנו לספק ללקוחותינו שירות טוב ואמין יותר, לצד היכולת להתמודד על מכרזים נוספים וחשובים הקובעים את תקנים אלו כתנאי כניסה".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות