מגיוס המונים לייצוג ישראל בתחרות הסטארט- אפים הגדולה בעולם בתחום החינוך

0

MindCET מכריזה על חברת Algobrix כזוכה הישראלית שתתחרה בגמר GESA בלונדון

חממת החדשנות MindCET מבית המרכז לטכנולוגיה חינוכית
הכריזה אמש על החברה המפתחת לגו ללימוד תכנות ורובוטיקה כזוכה אשר תייצג את ישראל בתחרות ה- Global EdTech Startup Awards שתיערך בלונדון בינואר 2018

הסטארט- אפ הישראלי Algobrix שרק ביולי האחרון הצליח לגייס מימון למיזם דרך קמפיין קיקסטארטר, זכה אמש בחצי הגמר בישראל של תחרות GESA- תחרות הסטארט- אפים הגדולה ביותר בעולם בתחום החינוך, וייצג את ישראל בגמר שייערך בלונדון 2018.

חברת Algobrix פיתחה משחק דמוי לגו המסייע לילדים ללמוד תכנות ורובוטיקה, כאשר כל קובייה מייצגת פונקציה מסוימת הפוקדת על רובוט המצייתים לקוד, להשמיע קול, להדליק אור או לנוע לכיוון מסויים. הפרמטרים מורכבים בפסגת הקוביות על מנת לקבוע כיצד הרובוט יפעל על פי הפונקציה ומשך זמן הפעולה. ברגע שהקוביות מורכבות יחדיו, רצף פעולות מופעל והרובוט מוכן לפעולה. הרובוטים עצמם מגיעים עם מגוון של שטיחים שעליהם מורכבים הרובוטים וכרטיסי משחק אשר מטרתם היא לשפר את תהליך הלמידה.

במקום ה-2 בתחרות זכה המיזם Keepers שפיתח כלי המגן על ילדים מפני בריונות ברשת. במקום השלישי זכה הסטארט- אפ Museloop שפיתח אפליקציה המאפשרת סיורים עצמאיים מודרכים במוזאונים דרך משחקים אינטראקטיביים. את פרס חביב הקהל קטף המיזם Talklet אשר פיתח כלי המעודד הורים לתקשר עם ילדים בגיל הרך על ידי משוב אישי אודות שיפור האינטראקציה ביניהם.

בין שופטי התחרות: מנכ"ל MindCET אבי ורשבסקי, היזם יוסי ורדי, רונן סופר, ודפנה קרסו, יזמת בתחום הנדל"ן וחברת ועד מנהל של קרן ביחד

חברת Algobrix תתחרה בגמר GESA שייערך בלונדון בינואר 2017, ותתמודד מול 1,000 סטארט- אפים שונים מ- 70 מדינות, עם סיכוי לזכות בפרס של 50,000 דולר, חשיפה גלובלית למערכת האד- טק העולמית, יחסי ציבור, הדרכה וכלים לפיתוח עסקי.
אבי ורשבסקי, מנכ"ל MindCET אמר: "אלגובריקס מגלמים בפתרון שלהם שילוב של שתי מגמות חשובות- האחת החיבור של הצד הפיסי והמרחבי לתהליכי למידה, והשני ההתייחסות לתכנות כאל שפה שיש ללמוד מגיל צעיר. השילוב של שתי המגמות האלה מציעה פתרון המדגים את רוחב היריעה הכלול בתחום של אדטק שמגדיר עצמו מחדש".

בנוסף, להלן סרטון אודות הסטארט אפ הזוכה :

https://www.kickstarter.com/projects/543628386/algobrix-the-ultimate-coding-learning-game?lang=es


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות