לקראת עונת התיירות: Webbing מציעה לראשונה איסוף מהדיוטי פרי בנתב"ג

5

Webbingמשיקה מכשיר חדש תומך דור 4

עד סוף השנה תתאפשר גלישה של דור 4 ב-80 מדינות בעולם
מציגה שני מסלולים חדשים – עסקי ופרטי
לפי נתוני החברה האפליקציה הפופולארית ביותר בחו"ל היא WAZE

 

חברת Webbing המתמחה במתן פתרונות חיבור לאינטרנט בארץ ובחו"ל מציגה את הדור החדש של הנתבים. המכשיר החדש תומך דור 4 ומאפשר לעבור בין הרשתות לגלישה אופטימלית באופן אוטומטי.

 

Webbing  חתמה על הסכמי גלישה חדשים עם מפעילות רבות בעולם שיאפשרו מתן גלישה מהירה בדור 4 בכ-80 יעדים בעולם עד סוף השנה, וזאת בכדי לתת פתרון כמעט לכל המדינות המתויירות.

 

בנוסף מציגה Webbing מסלולים חדשים אשר נועדו לפשט את השימוש במכשיר.

 

המסלול ללקוחות הפרטיים כולל לראשונה איסוף מהדיוטי פרי בעמדת MOBILE (ולא בשדה התעופה בקומת מקבלי הפנים). מומלץ להזמין מראש אך ניתן גם להשכיר אקראית את המכשיר בנתב"ג. המכשיר תומך גלישה בדור 4 (לפי זמינות) וניתן לשימוש ב- 80 מדינות, ב- 229 ש"ח ל – 2GB לנסיעה.

 

המסלול העסקי כולל פורמט של ליסינג מכשיר קבוע בארגון בעלות של 179 ש"ח לחודש ל- 1.5GB גלישה עם מערכת ניהול לשליטה על צי המכשירים. המערכת גם מאפשרת לארגון לחסום גלישה לתכנים עליהם הוחלט מראש ונותנת פתרון אבטחת מידע מלא בכך שניתן גם להגביל את הגלישה ל-VPN בלבד.

 

חסימת התכנים יכולה לשמש הן לחסכון בתעבורת DATA כמו עדכונים בגוגל פלוס, גוגל דרייב, סקיי דרייב, דרופ בוקס, עדכוני ווינדוס ועדכוני הענן של אפל במכשיר והן לחסימה של תכנים עתירי DATA כגון FB, ווידיאו ועוד.

 

Webbing Spot עולמי יוצר בסביבתו הקרובה רשת Wi-Fi המאפשרת גלישה מסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים בכל מקום. ה- Webbing Spot יכול לשמש את הנוסע בכ- 150 מדינות שונות. מדובר בכמעט כל המדינות בעולם שישראלים יכולים לטוס אליהן. עד היום לכל

 

 

מדינה הותאם סים מקומי ולא התאפשרה נדידה ממדינה למדינה יחד עם הנתב אלא בהחלפת הסים. ה- Webbing Spot החדש מכיל 8 סימים שיחד עם הסכמים ישירים של וובינג עם חברות הסלולר הגדולות בעולם (וודאפון, טלפוניקה ועוד) מאפשר מעבר בין מדינה למדינה ללא החלפת הסימים במכשיר ובעצם על ידי כך ביטול הנדידה. בנוסף, ניתן לחבר עד 10 מכשירים מבוססי Wi-Fi לרשת האינטרנט בו זמנית וזמן הסוללה מספיק ל- 10-12 שעות.

 

גיא נוימן, מנהל Webbing בישראל מציין כי "שני המסלולים החדשים מקלים את השימוש והתפעול בנתב; ללקוח הפרטי איסוף מהדיוטי-פרי חוסך זמן וללקוח העסקי אשר עובדיו נמצאים רוב הזמן  בטיסות במסגרת העבודה, השכרת הנתב לטווח ארוך הוא מהלך מתבקש. בנוסף, הסכנה שבחיבור ל- HOT SPOT מזדמן ומזויף במקומות ציבוריים יכול להוות נזק עצום לארגון ולמידע"

 

HOT SPOT מזדמן ומזויף הינו נקודת חיבור שבה תיירים מגיעים למקומות ציבוריים, בתי קפה, מסעדות, פארקים ועוד, מחפשים אפשרות גלישה ומקבלים מספר שמות דומים למקום בו הם נמצאים עם המילה Free ומתחברים לאותו קישור. בחלק מהמקומות מדובר בהאקרים אשר מטמינים מלכודת למתחברים והם מצליחים בעורמה לשתול קוד זדוני, במחשב או בסמארטפון.

 

הפתרון מאפשר גם שימוש בפתרונות VOIP כגון SKYPE, VIBER, WHATSAPP.

 

גודל ה- Webbing Spot  כגודלו של מכשיר סלולרי קטן והוא כאמור מייתר את הצורך ברכישת חבילת גלישה מספק הסלולר הישראלי ונותן מענה גם במקומות בחו"ל שבהם אין רשת WiFi מקומית שניתן להתחבר אליה.

 

מנתוני WEBBING נמצא כי יש עליה בשימושי אפליקציות ה-VOIP בעיקר לאור הכנסת פיצ'ר חדש בWhatsapp- המאפשר כיום גם שיחות קוליות בנוסף לצ'ט.

 

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות