לקראת החזרה ללימודים

0

טושיבה משיקה 3 דגמי לפטופים המותאמים במיוחד
לבתי הספר – עם הרחבת אחריות הכוללת הגנה בפני שבר

תל אביב, 13 באוגוסט 2017. טושיבה (Toshiba Europe GmbH) המיוצגת בישראל בלעדית על ידי חברת מפעיל, משיקה לקראת תחילת שנת הלימודים, שלושה דגמי מחשבים ניידים מסדרת הסאטלייט פרו (Pro Satellite) שמותאמים במיוחד לבתי ספר ולמוסדות חינוך מרובי משתמשים.

דגם Satellite Pro R40-C מגיע עם מסך 14" וכולל מעבד 4405U Intel Pentium, דיסק 128SSD, 4GB DDR3 ומערכת הפעלה חלונות 10 פרו. המחיר: 1850 שקל, כולל מע״מ. ניתן לשנות לדיסק של חצי ג׳יגה בעלות של 175 שקלים.

Satellite Pro R40-C המצויד במסך HD Anti-Glare 14”, מעבד I3-6100U, כונן 128SSD ו-4GB DDR3, יעלה לבית הספר 1999 שקל, וגם כאן ניתן להרחיב לדיסק של חצי ג׳יגה בעלות 175 שקלים.

Satellite Pro A40-D מגיע מצויד במסך HD Anti-Glare 14”’, מעבד I5 7200U, 8GB DDR3, 256SSD, מערכת הפעלה חלונות 10 פרו. המחיר: 2995 שקל. המחשב מגיע עם שלוש שנות אחריות – כולל הרחבת אחריות RG, שאומרת כי בכל מקרה של תקלת חומרה במחשב, בשנת הפעילות הראשונה, מתחייבת החברה להחזיר לרוכש החזר כספי מלא על המחשב שנרכש.

בכל שלושת הדגמים, מציעה חברת מפעיל הצעה ביטוחית ייחודית לתחום החינוך, של הגנה מפני שבר, בעלות של 295 שקל. ״אחריות השבר כוללת תיקון מהיר במצבים בהם המוצר נשבר – כולל מסך״, מדגיש רז דרבי, מנכ״ל מפעיל. ״זהו מהלך שכלל אינו מובן מאליו בשוק וההצעה מותאמת במיוחד לבתי ספר, שם אחוזי השבר גבוהים מהממוצע״. דרבי מציין כי כל המחשבים עברו ואושרו בדיקות מחמירות על פי תקני H.A.L.T – בדיקות מקיפות לעמידות בפני נפילות מגובה שולחן, זעזועים, חום וקור קיצוני. ״נקודה חשובה נוספת: מסכי Anti-Glare הם מסכים ׳בריאים׳ לעיניים המונעים ריצוד והשתקפות ומצוינים לעבודה בכיתה בסביבה עם תאורה פלורסנטית ובאור מלא וחשוב להדגיש כי בחלק של הקישוריות – כל החיבורים הם ON BOARD – VGA,HDMI,LAN,USB (3ׂׂ) כך שיש חיבור קל ומהיר לכל אלמנט בכיתה (מקרן, מסך, לוח חכם וכד…).

״אנו נלהבים ביותר עם התוספת החדשה לקו המוצרים שלנו המוצע למוסדות חינוך בישראל״, אומר
רונלד ראבל, דירקטור PC B2B בטושיבה. ״מדובר במערכות מחשוב ניידות שעברו את מבחני השרידות ההקשים ביותר והותאמו במיוחד לשימושים בכיתות הלימוד״.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות