לנובו מציגה ב-CES 2018 את המוצרים שיהפכו את המציאות לטובה יותר

0

מכשירים שמעצבים את העתיד מחדש עם בינה מלאכותית, מציאות רבודה, מציאות וירטואלית, טכנולוגיות אינטליגנטיות ושותפויות רבות עוצמה
לנובו חושפת היום בתערוכת CES 2018 את חזון החידושים הטכנולוגיים שלה – פורטפוליו חדש של מכשירים אינטליגנטיים שיהפוך את המציאות לטובה יותר, מהכיס עד למחשב ועד לבית.
המציאות הווירטואלית הופכת לטובה עוד יותר עם נקודת מבט חדשה על צריכה ויצירה של תכני מציאות וירטואלית. ערכת Lenovo Mirage Solo with Daydream מציעה את אחת הדרכים הפשוטות ביותר לחקור חוויות מציאות וירטואלית. ערכה זו מספקת את האפשרות לשקוע בתוך חוויות מציאות וירטואלית גם לצרכני מיינסטרים, ומציעה עיצוב עצמאי לחלוטין וקל מאוד לשימוש. השתמשו ב-Lenovo Mirage Camera with Daydream כדי לתפוס את אותם רגעים בחייכם שתמיד תרצו לזכור, ולאחר מכן חיו אותם מחדש בתלת ממד בערכת הראש.
אנשי מקצוע יוכלו להמיר את העבודה שלהם באמצעות מערכת מציאות רבודה עם המשקפיים החכמות Lenovo C220. מדובר במשקפיים קלי משקל הניתנים להפעלה ללא ידיים ומציעים שילוב של תוכנת וחומרת מציאות רבודה הממנפים את היכולת המורחבת של הטלפון החכם שלכם לבצע מטלות, לספק הכשרות ועוד.
בבית תוכלו ליהנות מחוויה טכנולוגית אישית יותר, נוחה לשימוש וניתנת לשיתוף עם Lenovo Smart Display עם הסייעת החכמה והמובנת Google Assistant. כמו כן הוספנו למחשבים הניידים שלנו עוד עוצמת חשיבה: Miix 630 הוא מחשב 2-ב-1 נתיק, פעיל תמיד ומחובר תמיד, המעניק לכם את הניידות של הטלפון החכם עם קישוריות LTE ועד 20 שעות של תצוגת סרטים, עם הביצועים והפרודוקטיביות המלאים להם ניתן לצפות ממחשב המבוסס על Windows 10 S.
במקביל מציעה לנובו שיפורים משמעותיים במשפחת מחשבי ה-ThinkPad עם קו חדש של מוצרי X1 ועם חידושים ממוקדי לקוח בסדרות X, L ו-T. בנוסף, אנו מציעים למשתמש דרך קלה יותר להעביר קבצים והגדרות ממחשב אישי אחד לאחר, לזהות רשתות WiFi מאובטחות ולקבל בדיקת מצב ותמיכה של המחשב באמצעות שימוש באפליקציה אחת וזאת עם Lenovo Vantage, במחשבים מבוססי Windows 10.
בין אם מדובר ביכולות וירטואליות, רבודות או חכמות, המציאות אף פעם לא הייתה מלהיבה כל כך.

שיתוף פעולה במיטבו: כיסויי Moto Mods חדשים ואתגר למפתחים עם אינדיגוגו
מוטורולה מרחיבה את משפחת ה-Moto Mods עם שני כיסויים חדשים שפותחו באופן עצמאי.
Vital Moto Mod מציע טכנולוגיית חיישנים מתקדמת, ומאפשר לכם למדוד חמישה מדדים חיוניים של עצמכם באמצעות מכשור המשולב בתוך מוד אחד ויחיד. השתמשו ב-Moto Z כדי לבדוק חמישה מדדים רפואיים חשובים – קצב הלב, קצב הנשימה, ריווי חמצן, טמפרטורת גוף, ובפעם הראשונה, לחץ דם סיסטולי ודיאסטולי מדויק ישירות מהאצבע.
Livermorium Slider Keyboard Moto Mod, שהוכתר כמנצח הגדול של התחרותTransform the Smartphone Challenge שנערכה ב-2017 באתר מימון ההמונים אינדיגוגו, הוא כיסוי המעניק לכם מקלדת QWERTY המחליקה החוצה מאחורי המכשיר ומאפשרת לכם להטות את מסך ה-Moto Z שלכם ב-60%, לשימוש באותן פעמים בהם מסך המגע אינו מספק את צרכי ההקלדה שלכם.
מעבר לכך, ובכדי לעודד את המפתחים המקבלים את השראתם מפלטפורמת Moto Mods, מוטורולה ואינדיגוגו משיקים מחדש את Transform the Smartphone Challenge, ומציעות הזדמנות להפוך רעיונות נהדרים למוצרים ברי מכירה.

יחד זה טוב יותר: ערכת Lenovo Mirage Solo with Daydream עם Lenovo Mirage Camera
המציאות הווירטואלית מוצגת בדרך שונה עם ערכת המציאות הווירטואלית העצמאית Mirage Solo ועם המצלמה Mirage VR180 מבית לנובו. עם ערכות אלו יכול כל אחד לצרוך וליצור תכנים באופן מדהים.
השתחררו מהכבלים, מהמחשב ומהטלפון עם הנוחות והפרטיות שמציעה ערכת ה-Daydream העצמאית הראשונה בעולם. היו מהראשונים לשקוע עם טכנולוגיית מעקב התנועה WorldSense בפלטפורמת המציאות המדומה של Google Daydream. עם WorldSense תוכלו להישען, להתחמק או לכרוע במרחב באופן הטבעי ביותר בזמן שאתם מטיילים בספריה גדולה של תכנים קסומים הקוראים תיגר על המציאות. Lenovo Mirage Solo, המבוססת על פלטפורמת Snapdragon 835 VR של קוואלקום, מספקת חוויות באיכות גבוהה שתאפשר לכם לשקוע עמוק בתוך החוויות. תוכלו להפוך את המשחקים למציאותיים עוד יותר עם בקרי המשחק האלחוטיים של Daydream – מחבט בייסבול, הגה וכל דבר אחד שמתאים לאפליקציה שלכם.
וכעת, עם Lenovo Mirage Camera with Daydream, אתם יכולים גם ליצור תכני מציאות ווירטואלית משלכם ואז לחוות את אותם רגעים ייחודיים בחיים, לפי דרישה. מצלמת ה-'שלוף וצלם' הקומפקטית הזו מפשטת את הטכנולוגיה הנדרשת לצילום תמונות וסרטונים תלת ממדיים עם שתי מצלמות עין הדג, בגודל 13 מגה-פיקסלים, ועם שדה ראייה של 180×180 מעלות. אנחנו מנגישים את הכלים להם אתם זקוקים בכדי ליצור בהנאה תכני מציאות ווירטואלית. את התמונות והסרטונים שתצלמו עם Lenovo Mirage Camera תוכלו להעלות לחשבון האישי שלכם ב-Google Photos ו-YouTube כדי לצפות בהם מאוחר יותר וכדי לשתפם – כשהם ניתנים לצפייה בדפדפן סטנדרטי או בערכת Mirage Solo with Daydream או בכל ערכת מציאות וירטואלית אחרת שיש ברשותכם. המצלמה מבוססת על פלטפורמת Connected Camera של קוואלקום המציעה מצלמות כפולות באיכות גבוהה, עם מודם שמציע חיבור WiFi וכן חיבור X9 LTE בגרסת ה-LTE של הערכה.
משקפי Glass C220 החדשים משלבים בינה מלאכותית, לימוד מכונה ומציאות רבודה
מערכת Lenovo Glass C220 החדשה מורכבת מיחידת משקפיים ומיחידת כיס והיא מזהה עצמים בעולם האמיתי באמצעות טכנולוגיות בינה מלאכותית. אנדרואיד היא מערכת ההפעלה הפועלת ביחידת המשקפיים הקלה, שמשקלה 60 גרם בלבד. חוויית המציאות הרבודה משודרת לעין אחת, בעוד השנייה נשארת ממוקדת בעולם האמיתי. יחידת הכיס מתחברת לטלפון החכם, כשיש להוריד בנוסף את האפליקציה AH Cloud של לנובו.
Glass C220 החדשים מתאימים למגוון רחב של תרחישי עבודה ולמידה, מאיסוף מידע על אובייקטים שנמצאים בשדה הראייה, דרך קבלת הנחיות בשיטת צעד אחר צעד ועד הוראות לזיהוי ותיקון של ציוד מושבת, וכן טיפול בבעיות באמצעות הנחיות מרחוק של עמית לעבודה. Glass C220 החדשים מהווים מסוף לביש עם יכולות מציאות רבודה המציעים אינטראקציה מונעת רעשים, יכולות מחשוב נייד, התאמות אישיות ועוד.
Lenovo NBD AH Cloud 2.0 הינה פלטפורמת SaaS ארגונית המבוססת על טכנולוגיות מציאות רבודה, בינה מלאכותית וביג דאטה. היא יכולה לשפר את המודעות ואת יכולת הפעולה של צוות עובדים שנמצא בשטח. AH Cloud תואמת לתפיסת ה-'אנושות הרבודה', ולכן היא מהווה כלי אידאלי לתרחישים כמו תחזוקה תעשייתית מרחוק, ניתוח מצב תלת ממדי, טיולים עם הנחיה חכמה ועוד. תקשורת הווידאו מבוססת על טכנולוגיית Kepler כולל שידור אות דו-צדדי מאחד לרבים. מערכת ניהול העבודה מבוססת על טכנולוגיית Titan המאפשרת למשתמשים לבנות ולערוך פרויקטים בלי צורך בידע בתכנות. כמו כן, מערכת הזיהוי החכמה, המבוססת על טכנולוגיית Martin, מספקת יכולות זיהוי חפצים בעולם האמיתי, כולל זיהוי מספר פריטים בו זמנית, וזאת לאחר שהיא עוברת הכשרת זיהוי תמונות.
התחילו וסיימו את היום שלכם באופן חכם יותר עם Lenovo Smart Display
Lenovo Smart Display, עם Google Assistant המובנה, הופכת את השימוש בטכנולוגיה בבית לנוח, אינטואיטיבי וקל יותר לשיתוף. הפכו את התצוגה למרכז השליטה של המכשירים החכמים והמקושרים בבית, מהתאורה ועד מכשירי החימום ועוד. שלטו במערכת בקול או במגע, והשתמשו ב-Google Assistant כדי לקבל הוראות ניווט ב-Google Maps, כדי לצפות בסרטוני וידאו ב-YouTube, כדי לבצע שיחות וידאו עם חברים עם Google Duo, כדי להקשיב למוזיקה, ועוד. Lenovo Smart Display מגיעה בתצורות של 8 ו-10 אינץ' והיא מונעת בפלטפורמת Home Hub של קוואלקום.
מחשב שהינו מחובר תמיד ומקושר תמיד
Miix 630 לוקח את המחשוב הנייד צעד אחד קדימה. מחשב 2-ב-1 ניתק זה מתריס כנגד הציפיות לגבי מה שמחשב נייד באמת יכול לעשות. הוא מעניק לכם את הגמישות והפרודוקטיביות של מחשב נייד מבוסס Windows 10 S עם תכונות החיבור התמידי והקישור התמידי של טלפונים חכמים. כעת תוכלו להסתמך על קישוריות LTE במקום להסתפק ב-WiFi, עם עד 20 שעות צפייה בווידאו. Miix 630 הוא חבר לדרך קל משקל בעובי של 15.6 מ"מ ומשקל של 1.33 ק"ג, והוא בנוי סביב פלטפורמת Snapdragon 835 של קוואלקום. השימוש בסייעת האישית Cortana מאפשר לכם להשתמש בקול כדי לגשת למידע האישי, וכן להשתמש ביכולת הזיהוי הביומטרי של Windows Hello כדי להגיע לשולחן העבודה באופן מאובטח ונוח יותר.
קו מוצרי ThinkPad תגובתי וחכם יותר
המותג ThinkPad ממשיך להגדיר את סטנדרט הזהב עבור מחשבים לשימוש עסקי. כדי להגיב לסביבת העבודה המשתנה, הוספנו לקו מוצרי ה-X1 חידושים לתצוגה, להגדרות הפרטיות ולקישוריות. הענקנו ל-X1 Tablet צג 13 אינץ' חדש ברזולוציית 3K ואפשרות לקישוריות גלובלית בתקן LTE-A. ב-X1 Carbon וב-X1 YOGA הוספנו תמיכה ב-Alexa של אמזון וכן תצוגת פרמיום עם תמיכה בטכנולוגיית Dolby Vision HDR המספקת תצוגה מדהימה. הטמענו את ThinkShutter Camera Privacy – כדי שלא תצטרכו יותר לכסות את המצלמה עם פתק דביק. וכמו כן, הוספנו ב-X1 Carbon תמיכה במסכי מגע ותמיכה עד 15 שעות עבודה – וכך אנו מעניקים למשתמשים עוד סיבות לאהוב את המחשב העסקי עם מסך 14 אינץ' הקל ביותר בעולם.
אנו מציעים שדרוגים לכל אורך קו המוצאים כולל X280, X380 Yoga, T480, T480s, T580, L380, L380 Yoga, L480 ו-L580. ביניהם, X280, בייחוד, הינו המחשב לאנשי השטח עם משקל שקוצץ לכדי 1.16 ק"ג בלבד, בעוד ש-T480 משכתב את הסטנדרט הארגוני עם תחנת עגינה צדדית, מצלמת אינפרה אדום, תמיכה ב-LTE-A וסוללה שמציעה זמן עבודה מדהים של עד 27.5 שעות. T480s משלב ביצועים עם המשקל הטוב ביותר בין המחשבים מסוגו, בעוד ש-T580 מספק זיכרון מהיר יותר, אחסון כפול ומערכת עגינה חדשה עבור אלו שלא מוכנים להתפשר על עוצמה.
כשאתם נמצאים במשרד, ואתם מחפשים מסך שמציע יותר נדל"ן, Lenovo Thunderbolt 3 Graphics Dock מאפשר לכם לחבר עד 3 תצוגות 4K בו זמנית למחשבי לנובו נבחרים ומספק במקביל תצוגה פנורמית, ביצועים גרפיים משופרים באמצעות כרטיס תצוגה בלעדי ותוספת עוצמה למחשב שלכם. כמו כן תוכלו לשדרג את חוויית המחשוב על ידי חיבור IdeaPad 720S אלLenovo Explorer, ערכת ה-Windows Mixed Reality של לנובו, דרך תחנת העגינה הגרפית – כך שתוכלו לשחק משחקי מציאות וירטואלית, לטייל בעולם באמצעות סיורים הולוגרפיים ועוד.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות