לנובו מציגה את ה-ThinkPad 10 החדש המעניק לעסקים חופש אמיתי

0

מציג את ThinkPad Pen Pro עם WRITEit לחוויית שימוש בעט עשירה ומדויקת יותר
מספר רב של עזרים המספקים חוויית PC מלאה עם הרב-צדדיות של טאבלט
מוכן לארגונים עם התקנה מראש של חלונות 10 ואבטחה משופרת עם הצפנת dTPM

 

לנובו הכריזה, בכנס Tech World, על ה-ThinkPad 10 החדש שלוקח את הטאבלט לעסקים לרמה גבוהה יותר, וזאת בזכות שיפורים בתכונות מפתח. שיפורים אלו כוללים את ThinkPad Pen Pro, המספק רמת דיוק גבוהה יותר, וכן אבטחה ברמה ארגונית להגנה טובה יותר על הנתונים. לנובו ממשיכה להגדיל את כמות העזרים המיועדים ל-ThinkPad 10, כולל ThinkPad Folio Keyboard, אביזר שמציע מקלדת עילאית וחווייתית המשולבת בכיסוי קל ומלוטש למראה.

 

ThinkPad 10 משלב בין ביצועים של PC ובין פשטות השימוש בטאבלט

משתמשים עסקיים ניידים שמתלבטים בבחירה בין מחשב נייד לטאבלט יאהבו את ה-ThinkPad 10 החדש ומצבי העבודה הגמישים שלו. הטאבלט, שתוכנן לספק חוויית PC שלמה, מציע את הביצועים להם זקוקים משתמשים עבור רוב תזרימי העבודה השכיחים, כולל הכנת מצגות, מסמכים, כתיבת דואר אלקטרוני, ביצוע שיחות וידאו ועוד. עם חלונות 10 מותקן מראש ועם מעבד אטום מרובע ליבות של אינטל, הטאבלט עם מסך ה-10 אינץ' ניתן להצמדה לכיסוי ThinkPad Folio Keyboard החדש או ל-Ultrabook Keyboard במטרה לספק חוויית הקלדה מלאה. עם ThinkPad Tablet Dock, שמוצע כאופציית רכישה, ניתן להשיג סביבת עבודה משרדית המאפשרת לחבר התקנים היקפיים כמו מסכים ומדפסות.

 

תכונות משופרות לתרחישי שימוש מרובים

ה-ThinkPad 10עומד בדרישות הקבועות של המשתמשים לנוחות וגמישות בעבודה גם בעת שמשתמשים בו כטאבלט. עם כמעט 10 שעות של חיי סוללה משתמשים יכולים להישאר מנותקים מחשמל זמן ממושך יותר. כשהם מחוץ למשרד, המשתמשים ייהנו ממסך המגע בטכנולוגיית ה-IPS וברזולוציית ה-1.920×1,200 פיקסלים הבהירה אליו ניתן להצמיד, כאפשרות, מגן נוגד סנוור במטרה לשפר את הנראות באור שמש בהיר, או מגן פרטיות ארבע כיווני כדי לשמור על הסודיות בסביבות בהם יש רגישות למידע.

 

יחד עם ה-ThinkPad Pen Pro, המוצע כאפשרות, קל ומהנה יותר לחפש ולנווט בתכנים. משתמשים יכולים להוציא אף יותר מחוויות הכתיבה בעט שלהם על ידי הורדת WRITEit, אפליקציה המאפשרת למשתמשים להשתמש בעט כמעט בכל שדה טקסט, וכן להמיר כתב יד לטקסט. ולמי שזקוק לצילומים תוך כדי תנועה, תרחיש מוכר היטב לסוכני ביטוח ולסוכני נדל"ן, כיסוי ה-QuickShot מפעיל את אפליקציית המצלמה באופן אוטומטי בעת קיפול הפינה, ומאפשר למשתמשים לתפוס את הרגע עם מצלמת ה-5 מגה-פיקסל של המכשיר. עם תמיכה בתקשורת 3G ו-LTE, המשתמשים יכולים להתחבר לרשת כמעט מכל מקום בעולם.

 

אבטחה ברמה ארגונית מציעה הגנה ושקט נפשי

אפליקציות שטח רבות דורשות קישוריות העברת נתונים וגישה למידע של החברה בדרך מאובטחת. תכונות אבטחה מתוגברות משלימות את היכולות הניידות מאוד של המכשיר. הטאבלט מגיע עם אפשרות להצפנה בתקן dTPM, קורא טביעות אצבע או קורא כרטיסים חכמים. לנובו מציעה שירות ותמיכה ברמה ארגונית לטאבלט, כולל דגמים בהתאמה אישית, מיתוג נכסים, חריטה באמצעות לייזר, תמיכה מועדפת, דימות ועוד.

 

"כטוב מסוגו, ה-ThinkPad 10 מציג את המיקוד הקיצוני שלנו בחדשנות בתגובה לצרכים המגוונים של לקוחותינו ולתרחישי שימוש שונים בטאבלט", אמר לואיז הרננדז, סגן נשיא, עסקי ה-ThikPad, לנובו. "כעת גם המשתמשים הניידים ביותר יכולים ליהנות מהטוב של שני העולמות עם הנוחות של הטאבלט מצד אחד, ועם התפקוד המלא בסגנון PC מצד שני, וזאת מבלי להתפשר על ניידות, קישוריות ואבטחה".

 

זמינות

ה-ThinkPad 10 יהיה זמין בקיץ . לצידו ניתן יהיה לרכוש שלל אביזרים, כדוגמת :
ThinkPad 10 Folio Keyboard
ThinkPad 10 Ultrabook Keyboard
כיסוי QuickShot
תחנת עגינה
עט ThinkPad Pen Pro
כיסוי ThinkPad Protector
רצועה לכתף עבור ThinkPad Protector
מגן 3M 4-way Privacy
מגן נגד סנוור של 3M
מנעול Kensington MiniSaver Lock
מתאם ThinkPad Micro HDMI to VGA
כיסוי ThinkPad 10 Folio Wrap
מטען DC עבור ThinkPad 10

 

הערות
חלונות 10 אמורה להיות מושקת בקיץ 2015
ייתכן וחלק מהמוצרים יהיו זמינים בשווקים נבחרים בלבד.

 

 

 

לינק להורדת specs ותמונות – http://news.lenovo.com/LenovoTechWorld/


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות