ליזמים, סטארטאפיסטים ולפרילנסרים יש בית חדש בתל אביב NEST

0

בשנים האחרונות חווה אזור דרום תל אביב תחיה – עסקים קטנים ובוטיקיים, חנויות מעצבים, גלריות, מסעדות ואוירה צעירה ותוססת.
לאיזור זה נוסף כעת ה–NEST, מרכז חללי עבודה צעיר, מיוחד ועם רמת שירותים גבוהה מאוד. ה–NEST מציע הן עמדות עבודה סטנדרטיות והן משרדים בגדלים שונים. הקירות בחדרים אטומים ולא מזכוכית כדי להעניק שקט, פרטיות וריכוז בעבודה- מה שאין במקום אחר. בנוסף, מציע ה-NEST חדרי ישיבות מעוצבים לכל מטרה- החל מחללי ישיבות אינטמיים לישיבות פרטיות של אחד על אחד ועד חדרי פרזנטציה למספר משתתפים רב יותר.

בנוסף לשירותים הסטנדרטיים, שמספקים מתחמי עבודה משותפים אחרים, מציע ה–NEST דגש קצת אחר בנוגע לקהילה ומקדם אוירה של בית במקום. מידי יום מוגשים במתחם מגוון רחב של פינוקים מתוקים. אחת לחודש מוגשת ארוחה משותפת כדי לייצר שיח קהילתי בין הדיירים ולמען קידום שיתופי פעולה עסקיים וחברתיים.
יתרון נוסף לדיירים הוא שהמקום הוא דוג-פרינדלי. ה-NEST מאפשר לדיירים להביא איתם לעבודה את הכלב, החתול או האיגואנה. במידה ואתם בפגישה והכלב חייב לרדת לטיול- גם שירותי דוגווקר תוכלו למצוא אצלנו במחיר סמלי ולדיירים בלבד.
במקום קיימות מקלחות ושירותים מרווחים עם מגבות וסבונים ואף תכנית לפיתוח וקידום יזמות צעירה – EarlyBird תכנית קידום מיזמים בתחילת דרכם, שיקבלו מעטפת שירותים מקיפה כדי לגרום למיזם שלהם לנסוק. התכנית כוללת מחירים מוזלים (החל מ-600 ש״ח) וקבלת ייעוץ עסקי ושיווקי מהמנטורים של ה-NEST


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות