לאומי קארד תאפשר ללקוחותיה לקבל הלוואות בתהליך דיגיטלי מלא

0

לאומי קארד תטמיע את פלטפורמת ההלוואות של Profile Software

הפתרון, המיוצג בישראל על ידי קבוצת אמן, יאפשר ללקוחות לאומי קארד להגיש בקשה לאשראי צרכני באתר החברה

פלטפורמת ההלוואות של Profile Software, המיוצגת על ידי קבוצת אמן, תוטמע במערכות לאומי קארד. המערכת תאפשר ללקוחות לאומי קארד להגיש בקשה לאשראי צרכני באתר האינטרנט של החברה ובאתרי האינטרנט של שותפיה העסקיים. את המערכת תטמיע קבוצת אמן, מקבוצות ה-IT המובילות בישראל, בעלות מוערכת של מיליוני שקלים.

המערכת תאפשר לצרכנים לקבל הלוואות בתהליך דיגיטלי מלא הכולל חיתום אוטומטי. לאחר הגשת בקשה באתר האינטרנט של לאומי קארד תעבור ההלוואה בתהליך Workflow מסודר דרך מנועי החיתום הפנימיים של החברה וקציני האשראי.

Profile Software היא חברת IT בינלאומית בעלת סניפים באירופה ובמזרח הרחוק המתמחה בפיתוח פתרונות למגזר הפיננסי. הנהלת החברה, שהוקמה לפני כ-26 שנה, ממוקמת ביוון. Profile Software מספקת פתרונות טכנולוגיים לבנקים ולחברות הפיננסיות המובילות בעולם. פתרונות החברה כוללים מערכות ליבה בנקאית, הלוואות (כולל הלוואות P2P – הלוואות בין צרכנים) ומערכות לניהול תיקי לקוחות ושוק ההון (לרבות מערכות אוטומטיזציה לייעוץ השקעות).

ורדית גונדטר, סמנכ"ל לקוחות פרטיים לאומי קארד: "לאומי קארד משדרגת את חווית התשלום והשירות שהיא מספקת ללקוחותיה, באמצעות החידושים והאמצעים הטכנולוגים שאנו מעמידים לרשותם. הטמעת פלטפורמת ההלוואות של Profile Software תנגיש את השירותים שלנו ללקוח, גם בתחומי האשראי הצרכני. אנו ממשיכים למלא את הבטחתנו לספק את חוויית השירות הטובה, הזמינה והמתקדמת ביותר, היום ובעתיד, באמצעות השקעה בטכנולוגיה של המחר".

פרי פוירשטיין, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחטיבת הפיננסים בקבוצת אמן: "Profile Software רואה את הפרוייקט בלאומי קארד כפרוייקט דגל בישראל. במהלך תהליך הבחירה גברנו על חבילות תוכנה בינלאומיות בזכות גמישות הפלטפורמה וזמני היישום הקצרים הצפויים בפרויקט. נושא האשראי הצרכני הוא נושא משמעותי בשיח הפיננסי בישראל, דבר שמחייב את הגופים להערך בעזרת מערכות שיאפשרו תמיכה מליאה בתהליכי אשראי מורכבים וגמישות רבה למשתמשים העסקיים. פלטפורמת ההלוואות שלProfile Software נבחרה בזכות היכולת של החברה בהקמת והטמעת מוצרים פיננסיים. היכולות והגמישות של מערכת ההלוואות של Profile Software מאפשרת לבנות פרוייקטיים פיננסיים בזמן קצר וכמעט ללא מעורבות של אנשי מערכות המידע אלא בשליטה של אנשי העסקים והאשראי של החברה


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות