"כללית מושלם" הטמיעה מערכת CRM של Oracle Siebel במוקדי השירות והמכירה

0

Yael Software ביצעה את הפרויקט שהיקפו מיליוני שקלים
והינו חלק מתכנית CRM רחבה של הקופה, שהיקפה מוערך בלמעלה מ-20 מיליון שקלים
מערך "כללית מושלם" בשירותי בריאות כללית, העלה בימים אלה מערכת של Oracle Siebel לניהול קשרי לקוחות (CRM). את הפרויקט ביצעה Yael Software, שהטמיעה את המערכת לכ-500 משתמשים בכל מוקדי המכירה והשירות של הביטוח המשלים. הפרויקט, שהחל בשנת 2016, הסתיים בימים אלה והיקפו מיליוני שקלים.

המערכת החדשה בכללית מושלם, מחליפה מערכת iSeries ותיקה בת 16 שנים ומיועדת לניהול פוליסות הביטוח המשלים. כעת, עם השלמת הטמעתה, מספקת המערכת תמונה מלאה ואמינה המותאמת לכל לקוח על פי מאפייניו האישיים, בכל התקשרות בין הלקוחות לחברה.

אמיתי פולק, מנהל אגף Business Applications בחטיבת התוכנה של Yael Software, מוסר: "הפרויקט הינו חלק מתוכנית רחבה של הטמעת מערכת ליבה בקופה. כיוון שכך, זכינו למחויבות מלאה של הנהלת כללית מושלם ועבדנו על פי תוכנית ניהול סיכונים מדוקדקת שתמכה בניהול השינוי בצורה הטובה ביותר. אני גאה לומר שהעלייה לאוויר, שקרתה במקביל במספר מוקדים בו זמנית, עברה בצורה חלקה וללא תקלות."

מאיה רדושינסקי, ראש אגף שירות ותפעול בכללית מושלם, הוסיפה והדגישה כי: "מערכת ה"עידן" היא מערכת פורצת דרך ומשתלבת היטב בחזון וביעדי הליבה של "כללית מושלם". מערכת ה"עידן" מאפשרת ניהול אפקטיבי וידידותי של עולם השירות שלנו. ה"עידן" מהווה פלטפורמה חדשנית ומתקדמת ביותר שבאמצעותה חווית השירות הן של הנציג מוסר המידע והן של הלקוח, מקבלים מימד ידידותי, רב תכליתי ואפקטיבי ביותר. אין ספק כי עולם השירות שלנו ביצע קפיצת מדרגה משמעותית עם שילוב והטמעת מערכת ה"עידן".

עפר הדס, מנמ"ר כללית מושלם, מוסר: "מדובר בהחלפת מערכת הליבה של כללית מושלם, במהלך שבוצע בצורה חלקה ובמקביל במטה החברה ובכל מוקדי המכירה והשירות. המערכת החדשה אפשרה שיפור ניכר בתהליכי העבודה של הנציגים והקלה משמעותית על עבודתם".
כללית מושלם מעניקה ללקוחות הכללית מגוון רחב של כיסויים שאינם כלולים בסל הבריאות, ומלווה את לקוחותיה בכל שלבי החיים עם מעל ל-80 שירותים. כללית מושלם על שני רבדיה, זהב ופלטינום, היא תכנית דינאמית שאמונה להביא ללקוחות את השירותים והטכנולוגיות המקדמים בארץ ובעולם.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות