יואב צרויה ופיונה דרמון נכנסים כשותפים כלליים ב-JVP

0

קרן הון הסיכון JVP מחזקת את שדרת הניהול עם קידום שותפיה,
יואב צרויה ופיונה דרמון, לשותפים כלליים בקרן

13 בנובמבר, 2017, ירושלים, קרן הון סיכון JVP, הודיעה היום על קידומם של שניים משותפי הקרן, יואב צרויה ופיונה דרמון לתפקיד שותפים כללים בקרן.
יואב צרויה, שימש עד לאחרונה כשותף בקרן, וכמי שהוביל את JVP Labs, זרוע ההשקעות של הקרן לחברות בשלבים מוקדמים בתחום הסייבר והבינה המלאכותית, הממוקמת בבאר שבע. בשנים האחרונות הוביל צרויה כמה מההשקעות פורצות הדרך של JVP בתחום הסייבר ובכלל זה ההשקעה והאקזיט המוצלח של הקרן בחברת CyActive, שנרכשה ע"יPaypal בשנת 2015. צרויה מביא לקרן ערך רב בזיהוי, טיפוח וניהול השקעות וחברות משלבי ה seed, דרך השקעות המשך ויצירת שותפויות אסטרטגיות עם שווקים וגופי השקעה גלובלים. צרויה הצטרף ל JVP בשנת 2010 כשהוא מביא איתו רקע עשיר בתפקידי מפתח, טכנולגיים ועסקיים, במספר חברות בתחומי התוכנה הארגונית והמדיה, ולפני כן בחיל האוויר.
פיונה דרמון, היא מהדמויות המובילות בסצנת ההון סיכון הישראלית. בשנים האחרונות היא מכהנת כשותפה ומנהלת התפעול (COO) ב JVP ומביאה לתפקיד שילוב ייחודי של הבנה מעמיקה של עולם ההשקעות, חשיבה עסקית ואסטרטגית ויכולות בינ-אישיות גבוהות, ההופכים אותה לאחת הנשים החזקות של תעשיית ההון סיכון בישראל. במסגרת תפקידה, דרמון הובילה שיתופי פעולה אסטרטגים ומשמעותיים עם גופי השקעות בינלאומיים רבים מאירופה, ארצות הברית והמזרח, בדגש על סין. דרמון, ילידת אנגליה, הצטרפה ל JVP בשנת 2009, לאחר שהייתה סגן נשיא בכור תעשיות ונמנתה על צוות המייסדים והשותפים של קרן ההון סיכון של הקונצרן, אשר השקיעה בקרנות הון סיכון והקימה מספר רב של חברות בתחומי המובייל, מדיה ותעשיית המוליכים למחצה.
אראל מרגלית, יו"ר ומייסד JVP: "יואב ופיונה הוכיחו בשנים האחרונות כישורים בלתי רגילים והצלחות בתחומים עליהם הם מופקדים. בין השאר הם הובילו הישגים משמעותיים בעוגנים המהותיים של עולם החדשנות והטכנולוגיה של ישראל, ניהול ופיתוח השקעות, לצד בניית והצמחת חברות חדשות אשר מובילות בתחומן בעולם. כמי שמוביל את אסטרטגיית ההשקעות בחברות בשלבים מוקדמים של JVP , יואב הוכיח ניסיון ומומחיות עולמית בתחומי הסייבר, Data Analytics, AI ותחומים נוספים. פיונה היא אחת מהנשים המובילות את הייטק הישראלי אל מול קהילת העסקים והטכנולוגיה הבין לאומית. יחד עם השותפים קובי רוזנגרטן, גדי תירוש, רפי קסטן וצוות JVP, יואב ופיונה הצליחו לרקום שותפויות אסטרטגיות משמעותיות בין ישראל למשקיעים וקרנות מאירופה, אסיה וארה"ב ולייצר יתרונות תחרותיים משמעותיים עבור חברות סטארט-אפ ישראליות בהן היו מעורבים. בכלל זה, JVP Play המחברת בין שחקנים מובילים מהשווקרים הגלובליים לחברות פורצות דרך ישראליות. אני בטוח שכשותפים מובילים בקרן, תרומתם אף תגדל כשהקרן תמשיך ליצור ולתמוך בחברות פורצות דרך".
יואב צרויה: "בשנים האחרונות הצלחנו, שותפי הקרן, מנהלי ועובדי החברות, לייצר הצלחות משמעותיות ביצירת חברות פורצות דרך, להקים את האקו-סיסטם היחודי בתחום הסייבר בבאר-שבע, למשוך גופים רב-לאומיים מובילים לאינטראקציה עם גורמי החדשנות הישראלים, לחבר טוב יותר את האקדמיה לעשייה העסקית וכמובן לייצר החזרים משמעותיים למשקיענו. אני נרגש לקבל את ההזדמנות להמשיך ולממש את חזונה של קרן JVP והעומדים בראשה, לבנות חברות מובילות קטגוריה ולחבור ליצירת הדור הבא של החדשנות בישראל."
פיונה דרמון: "JVP היא מקרנות ההון סיכון הדינאמיות והמצליחות בעולם כיום. אני גאה על היותי חלק מהצוות המוביל את הישגי והצלחות הקרן. הצלחנו לייצר מוקד משיכה משמעותי לא רק למשקיעים המחפשים החזרים כספיים מהטובים בקטגוריה, אלא גם עבור גורמים אסטרטגיים הזקוקים לחדשנות הישראלית על מנת להישאר תחרותיים בשוק דינמי. תפיסת עולמי, המהווה חלק מהחזון המשותף שלנו ב-JVP כוללת אינטרגציה בין עולם ההשקעות, תכנון אסטרטגי, גיוסי הון, לצד פיתוח עסקי בינלאומי המבוסס על איתור שווקים ושותפים אסטרטגים המניבים את הערך הנדרש לכלל המעורבים – משקיעים, שותפים האסטרטגים וחברות הפורטפוליו שלנו"


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות