יבמ ו- VMware בשיתוף פעולה מתרחב לסיוע באימוץ תשתיות ענן היברידי

0

מערכת VMware Cloud Foundation על ענן יבמ מסייעת בהעברת יישומים קיימים לענן של יבמ – בתוך שעות ספורות בלבד

יבמ ו- VMware מציגות שירות ענן ראשון מסוגו בתעשייה, המאפשר להעביר במהירות ובקלות עומסי עבודה ארגוניים אל סביבת הענן. ההודעה על זמינות השירות פורסמה במהלך כנס VMworld 2016, המתקיים השבוע בלאס-וגאס. עם יותר מחמש מאות לקוחות חדשים, מסייע שיתוף הפעולה הגלובלי בין יבמ ובין VMware להעביר עומסי עבודה אל סביבת הענן בתוך שעות בלבד – לעומת שבועות או חודשים שנדרשו לצורך זה בעבר.
מוקדם יותר השנה, הודיעו שתי החברות כי ישתפו פעולה בהתמודדות עם אחד האתגרים הדחופים ביותר העומדים בפני תעשיית המחשוב: ניוד עומסי עבודה קיימים בסביבת VMware הפועלת באתר הלקוח – אל עולם הענן, מבלי להידרש לעלויות ולהיחשף לסיכונים הכרוכים בהגדרה מחדש של כלים, בנייה מחדש של אפליקציות, ותכנון מחדש של מדיניות האבטחה.
אימוץ מהיר במיוחד של סביבת VMware על גבי ענן המחשוב של יבמ נרשם מאז ההודעה המשותפת הקודמת של שתי החברות: יותר מ- 500 לקוחות משותפים, החלו בהעברת סביבות VMware אל ענן המחשוב של יבמ. יבמ מפעילה כיום כמעט 50 מרכזי ענן, סביב העולם, הערוכים להרצת יישומי VMware. כמעט כל מאה החברות הגדולות בעולם, עושות כיום שימוש בטכנולוגיות של VMware ומסוגלות עתה לשמר את השקעותיהן ולהרחיב את היקף יישומים אלה אל סביבת הענן של יבמ. בין הלקוחות הראשונים המיישמים את פתרונות VMware על גבי ענן המחשוב של יבמ, נמנית ענקית המלונאות מאריוט, המפעילה יותר מ- 4,500 מלונות ואתרי נופש ב- 88 מדינות ברחבי העולם.
לדברי דרור פרל, מנהל קבוצת הענן ביבמ ישראל, "ארגונים מחפשים אחר דרכים מהירות ונוחות להעביר עומסי עבודה בין סביבות מחשוב מקומיות ובין הענן הציבורי. שיתוף הפעולה בין יבמ ובין VMware הופך לדבק המחבר בין סביבות אלו בארגונים רבים. הוא מאפשר להם תהליך צמיחה הדרגתי ויעיל ויצירת הזדמנויות חדשות, תוך מיצוי מירבי של השקעות העבר שלהם בטכנולוגיות נתונים, ובאמצעות סביבות ענן היברידיות".
יבמ מציעה עתה את תשתיות הענן הראשונות בתעשייה לסביבת VMware, במתכונת של שירות אוטומטי לחלוטין. מערכת VMware Cloud Foundation משלבת את פתרונות המחשוב, האחסון והרשת של VMware אל תוך פלטפורמה אחת – על גבי תשתיות הענן של יבמ. ארגונים יכולים להקים, להקצות ולהגדיר סביבות מרכז עיבוד נתונים מוגדרות תוכנה של VMware (SDDC) על גבי הענן של יבמ בתוך שעות ספורות – לעומת שבועות וחודשים שנדרשו עד כה למשימות דומות.
בצד השירותים החדשים, מכשירה יבמ יותר מ- 4,000 אנשי מקצוע העתידים להציע את התמיכה הנדרשת בפתרונות VMware ובהרחבתם אל עולם הענן.
לדברי מלאני פוסיי, סגנית נשיא בחברת הייעוץ ומחקר השווקים IDC, "יבמ ו- VMware מנהלות מאמץ רחב היקף על מנת לאפשר לארגונים לאמץ פתרונות ענן היברידי באמצעות תהליכים אוטומטיים. שיתוף הפעולה ביניהן מציע לארגונים את היכולת להרחיב ולנייד עומסי עבודה הפועלים כיום באתר הלקוח – אל עולם הענן, במתכונת שקופה וללא צורך בשינויים רחבי היקף באופן תפעול מערכות טכנולוגיות המידע, תוך פישוט תהליכי ההגירה למערכות החדשות".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות