טנגרם הטמיע פתרון דאטה פאוור בדואר ישראל להבטחת קישוריות מאובטחת עם ארגונים חיצוניים ותקשורת בין פלטפורמות

0

טנגרם, חברת הבת של מטריקס, הטמיעה את פתרון הדאטה פאוור של IBM במערכות חברת דואר ישראל, כדי ליצור מערכת אבטחת משופרת בארגון. הפרויקט נמשך מספר חודשים ובימים אלה הסתיימה הטמעתו לאחר בדיקות אחרונות.

במסגרת הפרויקט סיפקה חברת טנגרם, המתמחה ביישום טכנולוגיות IBM בכלל ובדאטה פאוור בפרט, חלק ניכר באפיון, כתיבה ובדיקת הממשקים, וכן מעטפת טכנולוגית ליצירת תשתית עסקית דיגיטלית משופרת, המאפשרת לחברת הדואר להתממשק עם מערכות חיצוניות בצורה מאובטחת ועל פי מדיניות קבועה וברורה.

פתרון הדאטה פאוור נותן מענה לצרכים עסקיים בקישור של מערכות הדואר מהארגון ואל הארגון – מצד אחד בתקשורת של הדואר מול גורמים חיצוניים כמו פלטפורמות הסחר, מכס ועוד, ומצד שני בין מערכות הדואר – שחלקן ON PREM וחלקן ההולך וגדל נמצא בענן- כמו מערך הדיגיטל (AZURE) ומערך השליחים (בקרוב ב-SALESFORCE ).
פתרון הדאטה פאוור מאפשר זמינות גבוהה מאוד ומאובטחת של המערכות הארגוניות והתהליכים העסקיים של דואר ישראל. באמצעות יצירת מתודולוגיה ושפה אחודה. בהתאם לסטנדרט הבינלאומי, צומצמו זמן הפיתוח הנדרש, וכן זמני ההנדסה, התכנון וכיוצא בזה. כמו כן, פתרון זה הרחיב את יכולות אבטחת המידע של דואר ישראל באופן משמעותי. נוסף על כך, פתרון זה מאפשר לחברת הדואר יכולת ליישום ופיתוח העולם הדיגיטלי העסקי שלה בכל הנוגע לפורטל העסקים של החברה, לטרנזקציות עסקיות, תעודות משלוח, מעקב אחר חבילות, עבודה מול ספקים ועוד.

עדית חן, סמנכ"ל מערכות מידע בדואר ישראל אמרה: "על מנת לחבר את עולמות ה-B2B, B2C והסחר המקוון לדואר ישראל היינו צריכים לייצר ארכיטקטורה קבועה אחידה ומאובטחת שתאפשר לנו באמצעות שפה מאוד ברורה, לפתח מוצר מאובטח שמאפשר לכל ארגון או פלטפורמה להתחבר אלינו בתנאי שהם עומדים בסטנדרטים ובתקנים הנדרשים. טנגרם נבחרה לאחר שהוכיחה ניסיון רב בעולם הדאטה פאוור, כחברה מקצועית ומובילה בתחום. ביחד שדרגנו את המערכות הקיימות ולמעשה יצרנו פלטפורמה חדשה לגמרי".

עדית חן, סמנכ"ל מערכות מידע בדואר ישראל

עדית חן, סמנכ"ל מערכות מידע בדואר ישראל

דור סררו, CTO טנגרם הסביר כי: " השירותים החדשים של הדואר היו צריכים מעטפת אבטחה שמאפשרת יצירת תהליכים עסקיים דיגיטליים בצורה מאובטחת, מבוקרת ומנוהלת. כנגזרת מכך הטמענו את מוצר הדאטה פאוור בדואר ישראל ובאמצעותו מיסדנו ממשקים חדשים, יצרנו זמינות גבוהה יותר והשגנו שיפור ניכר בביצועים תוך יצירת מעטפת אבטחה משופרת בארגון".

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות