טלדור השלימה פרויקט יישום פתרון האחסון של Nimble Storage ומערך SmartStack של סיסקו ב- Plus500

0

עלות הפרויקט מוערכת במאות אלפי שקלים

 

חברת טלדור השלימה פרויקט ליישום מערך האחסון ההיברידי של חברת Nimble Storage בשילוב פתרון UCS (מערכת מיחשוב מאוחד) של סיסקו בחברת Plus500. חברת Plus500 עוסקת במסחר בחוזי הפרשים על מניות, סחורות, מדדים, מטבעות חוץ ותעודות סל ומנהלת מיליוני טרנזאקציות מסחר בחודש. פתרון האחסון של Nimble Storage בהיקף ראשוני של עשרות טרה בייטים יהווה את בסיס מערך האחסון בסביבת הפיתוח של החברה בחיפה.

פתרון ה- SmartStack של Nimble Storage ששולב ב- Plus500 מבוסס על פתרון האחסון CS300 המשמש לאחסון מידע מבסיסי נתונים SQL.  הפתרון מספק זמני תגובה של פחות מ- 1 מילי שניה בממוצע עם יכולות הגנה מתקדמות ושרידות גבוהה. Plus500 בחרה בפתרונות האחסון ההיברידי של Nimble Storage בשל יכולתה להשיג ביצועים גבוהים ולשחרר צווארי בקבוק, חסכון עלויות ויכולות ניהול מתקדמות.

פתרון ה- UCS של סיסקו כולל שרת, פתרון מערך מיתוג רשת ותמיכה בוירטואליזציה. השילוב של מערך האחסון של Nimble Storage עם ה- UCS של סיסקו מאפשר ל- Plus500 יישום קל ומהיר, ניהול הדאטה סנטר בצורה מאוחדת ויעילה, התמודדות פשוטה עם גידול בדאטה סנטר והשגת רמת ביצועים גבוהה בכל היקף.

לדברי עידן משעל, ה-IT Director של Plus500, "Plus500מציעה כיום  תיק פעילות שמורכב ממעל 2000 מכשירים פיננסיים ובהתאם לכך זקוקה למערך אחסון עם ביצועים גבוהים, יעיל, חכם וזמין. בחרנו ב- Nimble Storage לאחר תהליך בדיקה קפדני בין ספקיות האחסון משום שהוכיחה רמות ביצועים גבוהות ביותר בכל סוג של עומס, יכולת לאחסן יותר נתונים בפחות מקום, רמת שרידות גבוהה, ופשטות ניהול. הטכנולוגיה של Nimble Storageהמשלבת בצורה חכמה פתרון אחסון מבוסס פלאש יחד עם דיסקים, מספקים לנו את יחס העלות/תועלת הטוב ביותר, מסייעים להפחית את שטח הרצפה של מערך האחסון ואת צריכה האנרגיה. העובדה כי יישמנו את הפתרון יחד עם ה- UCS מקל עלינו את ניהול כל מרכיבי הדאטה סנטר"

לדברי כפיר שפיר, מנהל המכירות של Nimble Storage ישראל, "עם הצרכים הגדלים והולכים של הדאטה סנטר כיום, ארגונים נתקלים באתגרים גדולים מאוד לשמירת ביצועים שמשפיעים על ה- ROI. פתרונות SmartStack של Nimble Storage המשתלבים עם הפתרונות של סיסקו או חברות אחרות כמו סיטריקס, מיקרוסופט, אורקל ו- VMware, מסייעים להתמודד עם האתגרים בדאטה סנטר. פתרונות מאוחדים אלו ניתנים ליישום מהיר, מאפשרים לנהל את השרתים, האחסון והתקשורת בדאטה סנטר בקלות רבה יותר מנקודת ניהול אחודה, מספקים את הביצועים והנפח הדרושים, כאשר הלקוחות נהנים מאחריות כוללת אחת".

שפיר הוסיף: "עם Nimble StoragePlus500 יכולה להגדיל את מערך האחסון ומספר המשתמשים בצורה ליניארית ללא פגיעה ברמת הביצועים. הפתרונות שלנו יאפשרו להם לשפר ביצועים, להשיג יציבות ושרידות גדולים יותר ולצמצם עלויות. Plus500מצטרפת ללמעלה מ- 6,200 לקוחות Nimble Storage ברחבי העולם המיישמים את הדור הבא בעולם האחסון וללקוחות בישראל דוגמת: אקס ליבריס, רשת מלונות פתאל, קומברס ועוד".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות