חברת HP מודיעה על שורה של מוצרים ושירותים חדשים- HP Elite 1000 Series

0

חברת HP הודיעה על שורה של מוצרים ושירותים חדשים בכנס השותפים השנתי שלה בשיקגו. מדובר במוצרים שנועדו לתת פתרונות לאופי המשתנה של שוק העבודה, שכיום מתבצעת לא רק ממקום העבודה הקבוע במשרד ולא רק בשעות המשרד השגרתיות. "ככל שהגבולות המסורתיים בין עבודה ופנאי משתנים, HP מנסה לפתח פתרונות שיאפשרו מעבר מהיר וקל בין השניים", אמר בנואה בונאפי, סגן נשיא למערכות מחשוב אישיות ב-HP.

HP Elite 1000 Series היא סדרה חדשה של מחשבים וציוד ייעודי המיועדים לשוק העסקי (commercial) ולצרכים המשתנים של סביבת העבודה המודרנית. סקר של חברת Technalisys מפברואר השנה מגלה כי יותר ממחצית העבודה אינה מתבצעת ממקום העבודה הקבוע במשרד, ושהיקף העבודה המתבצעת מהבית צפוי לגדול ב-150 אחוז בשנתיים הקרובות. כמו כן, ככל ששיעור בני דור המילניום משתלב בשוק העבודה, רובם מצפים שהטכנולוגיה תספק להם פתרון לשילוב בין עבודה ופנאי.

סדרת Elite 1000 כוללת מחשבים נייידים דקים, קלים ועמידים – בעלי תקן עמידות צבאי אמריקני (MIL-STD). הם כוללים שורה של יישומים המאפשרים קבלה והוצאה של שיחות סקייפ בלחיצת כפתור, בהירות משופרת המותאמת לסביבות עבודה משתנות, מערכת שמע של Bang&Olufsen ועוד. בנוסף, המחשבים מצויידים בטכנולוגיית פרטיות HP Sure View – שמונעת מזרים להציץ במסך מהצד, יישומי זיהוי פנים ויישומי אבטחה משופרים. HP EliteBook x360 1020 G2 הוא המחשב הנייד העסקי עם המסך הנתיק הדק ביותר בעולם כיום; HP EliteBook 1040 G4 הוא המחשב הנייד העסקי הדק ביותר עם מסך 14 אינץ' עם מעבד אינטל Core i7 vPro מהדור השביעי; HP EliteOne 1000 AiO הוא מחשב שולחני "הכל באחד" (All-in-One) עם מעבדי אינטל Core i7 מהדור השביעי, ואפשרויות למסך 23.8 אינץ' FHD, מסך 27 אינץ' 4K או מסך קמור בגודל 34 אינץ'.

במסגרת הסדרה השיקה HP גם מוצרים נוספים לסביבת העבודה המשותפת, כמו HP ShareBoard מסך תצוגה לחדרי ישיבות המאפשר גם למשתתפים מרחוק לכתוב ולמחוק ו-HP EliteDisplay E273m Conferencing Monitor המאפשר חיבור מהיר לסקייפ פור ביזנס ותאימות מירבית למחשב הנייד, המיועדת לחסוך זמן יקר של חיבור המחשב הנייד למסך בחדרי הישיבות.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות