חברת Emind הוכתרה בתואר הגבוה ביותר של גוגל: Google for Work Cloud Services Premier Partner

0

בכנס השותפים העולמי של Google (גוגל), שהתקיים בסאן דייגו, קליפורניה, בסוף חודש פברואר, חברת Emind מקבוצת AllCloud, שהינה הספקית המובילה בישראל של פתרונות ושירותים מקצועיים לענן של Amazon ו-Google, הוכתרה לשותפה בכירה של גוגל, וזכתה לתואר היוקרתי Google for Work Cloud Services Premier Partner.

 

תואר Google Premier Partner ניתן לשותפים אסטרטגיים של גוגל אשר מבצעים פעילות רחבת היקף, בעלת השפעה מקומית וגלובלית על שוק הענן. חברת Emind זכתה בתואר הבכיר, בין השאר, הודות לפעילותה המקצועית והעסקית הענפה עם גוגל בתחום הענן.

 

תואר ה-Premier Partner שמור לחברות שהוכיחו רמות גבוהות של מיומנות וביצועים. חברות אלה נהנות מהזדמנויות בלעדיות מגוגל וביתרונות בתחומי התמיכה, שיווק משותף עם גוגל, חשיפה למוצרים וטכנולוגיות חדשות לצד הדרכה ואירועים.

 

Emind היא החברה הגדולה ביותר בישראל בתחומי הענן השונים, בעלת כמות המומחים הרבה ביותר ומספר הלקוחות הגדול ביותר.

 

דני לב-רן, סמנכ"ל המכירות והשיווק של Emind, אומר: "תואר ה-Premier מהווה המשך ישיר ותוצאה של פעילות מוצלחת שחברתנו מבצעת ביחד עם גוגל. התואר משקף שנים רבות של עשייה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר בעולם הענן. אנו מתכוונים להמשיך ולקדם וכן להרחיב את הפעילות בתחומים אלו, ולהמשיך להוביל את מהפכת הענן. גוגל זיהתה את האופן הייחודי בו אנו פועלים, את היכולת הטכנולוגית והאנושית הטובה ביותר, לצד הניסיון המוכח הרחב בארץ ובעולם, וכמובן היא מעוניינת שנמשיך לשכפל את ההצלחה בתחום גם בעתיד".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות