חברת סייברארק – ברשימת FAST 50 של Deloitte

0

חברת סייברארק (NASDAQ: CYBR) היא בין 50 חברות הטכנולוגיה הצומחות ביותר בישראל. כך עולה מדירוגFast 50 של פירמת רואי החשבון והייעוץ דלויט ל–2016, המדרג את 50 חברות הטכנולוגיה בעלות שיעור הצמיחה הגבוה בישראל. סייברארק דורגה במקום ה- 22 עם 240% צמיחה בהכנסות בין השנים 2012-2016. בשנה שעברה דורגה במקום ה-33 עם 183% צמיחה.

סייברארק, שנוסדה ב-1999 על ידי אודי מוקדי ואלון כהן, היא אחת מחברות אבטחת המידע המובילות בעולם וחברת הסייבר הישראלית השנייה בגודלה. החברה מתמחה באבטחת חשבונות פריבילגיים (privileged accounts), חשבונות בעלי הרשאה גבוהה, המאפשרים גישה לנכסי המידע הרגישים ביותר בכל ארגון.
החברה הונפקה בנאסדק בספטמבר 2014, הנפקה שהוגדרה על ידי מומחים כמוצלחת ביותר בנאסדק לאותה שנה. מאז ההנפקה, עקפה החברה את תחזיות האנליסטים בכל אחד מהרבעונים, כולל ברבעון השלישי של 2016, בו צמחו הכנסות החברה ב-37% לעומת רבעון מקביל אשתקד. היא נסחרת בנאסדק לפי שווי של כ-1.7 מיליארד $. לחברה כיום מעל 2800 לקוחות גלובליים גדולים, בהם מעל 45% מחברות Fortune 100.
לדברי אודי מוקדי, מייסד, יו"ר ומנכ"ל סייברארק: "כחברה ישראלית שמייצאת חדשנות כחול לבן ללקוחות בעולם כולו, אנו גאים להיות חלק מרשימת החברות הצומחות ביותר בישראל של דלויט. צוות העובדים שלנו, והתרבות הארגונית הייחודית שבנינו בחברה, הם מהנכסים החשובים ביותר שלנו, ומהווים מרכיב מרכזי בהצלחתנו. אנו מודים לדלויט על הכרתם בעבודה הקשה ובדרך שעשינו, כמו גם בתשוקה המתמדת שלנו לחדשנות."

שלי תשובה, ראש מגזר הטכנולוגיה, מדיה וטלקום בדלויט ישראל: "יש משהו באמת יוצא דופן בחברות הישראליות המופיעות ברשימה זו. מעבר לרעיונות טובים, לחברות הללו יש הרבה יותר מזה – יש להן צוות חזק של אנשים שדוחפים אותן קדימה בכל רבדי העסק, עם המון חדשנות, איכות ומוטיבציה. החזון הזה ועבודת הצוות הם הסיבה שסייברארק מופיעה זו הפעם השניה בדירוג דלויט ל-50 חברות הטכנולוגיה הצומחות ביותר".
לדברי חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל: "כפועל יוצא מהצמיחה המהירה, אנו ממשיכים להגדיל מדי שנה את ההשקעה בתחומי המחקר והפיתוח, שמתבצע כולו בישראל. במהלך השנים האחרונות, הכפלנו בכל שנתיים את מצבת כוח האדם שלנו. במטה החברה ומרכז המו"פ שלה, באזור ההייטק בפתח תקוה, עוסקים בתחומים מרתקים ומפתחים פתרונות שמיושמים על ידי הארגונים הגדולים בעולם, הבוטחים בטכנולוגיה של סייברארק בהגנה על נכסי המידע הרגישים ביותר שלהם."

מלבד הצמיחה האורגנית, החברה רכשה בשנה שעברה שתי חברות סטארטאפ ישראליות בתחום אבטחת מידע שהטכנולוגיות שלהן משלימות את הפתרון של סייברארק.
הדירוג של Deloitte מצטרף לרשימת עיטורים ארוכה של סייברארק לאורך השנים. רק לדוגמא, בשנה הנוכחית נכנסה סייברארק לדירוג Best Workplaces in Technology של מגזין Fortune וחברת המחקר והייעוץ Great Place to Work. סייברארק דורגה במקום ה-8 בקטגוריית החברות בגודל בינוני. ביולי השנה הוכרזה סייברארק כמובילה גלובלית בתחום ניהול זהויות פריבילגיים (privileged identity) על ידי מכון המחקר העצמאי Forrester Wave.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות