חברת טריפל סייבר מקבוצת אמן/אמנת מדווחת על שיתוף פעולה עם גולד אנד לינקס בדרום אפריקה בתחום הגנת סייבר

0

"פתיחת המרכז בטכנולוגית טריפל סייבר בדרום אפריקה מהווה קפיצת מדרגה נוספת בפעילות החברה הפועלת לשילוב הטכנולוגיה במרכזים נוספים בעולם" , אמר שמואל אלפסי, מנכ"ל חברת האם אמן

חברת טריפל סייבר מקבוצת אמן/אמנת מדווחת על שיתוף פעולה עם גולד אנד לינקס בדרום אפריקה בתחום הגנת סייבר. טריפל סייבר עוסקת בהקטנה ומניעת תקיפות סייבר של ארגונים תוך שימוש במגוון טכנולוגיות ייחודיות וצמצום משמעותי במשאבים הנדרשים להגנה השוטפת.

בטקס חגיגי ורב משתתפים אשר נערך השבוע חנכה חברת גולד אנד לינקס את מרכז הסייבר המאויש 24/7 באמצעות טכנולוגיה SIEM SOC של חברת טריפל סייבר.
בטקס השתתפו שגריר ישראל בדרום אפריקה מר ארתור לנק, הנספח הכלכלי מר איתי מלכיאור, יעקב הרן מבעלי חברת טריפל סייבר.

במהלך הטקס נשא דברים מנכ"ל ומייסד החברה מר רועי שפושניק אשר אמר כי "החזון של הבאת הידע והטכנולוגיה לאפריקה מתממש". עוד הוסיף כי "דרום אפריקה מהווה בסיס לחדירה לשווקים במדינות הסובבות וקרש קפיצה להחדרת ידע וניסיון באזורים נוספים".

המרכז המשתרע על שטח של מאות מ"ר נותן מענה לניטור התקפות סייבר ומשמש כמרכז הדרכה וסימולטור לביצוע אימוני תקיפה והגנה לצוותי מערך ה IT של מגוון הלקוחות. המרכז מהווה את חזית הטכנולוגיה הישראלית בדרום אפריקה ואפריקה עצמה בתחום הגנת הסייבר.

לדברי איתי מלכיאור הנספח הכלכלי של ישראל בדרום אפריקה "אנחנו עדים להתגברות של פעילות של חברות ישראליות בדרום אפריקה, מברכים ושמחים על חנוכת מרכז הסייבר בו נעשה שימוש במגוון טכנולוגיות ישראליות".
יעקב הרן מטריפל סייבר הוסיף כי הוא רואה בשיתוף הפעולה עם גולדן לינקס מהלך אסטרטגי שישפיע בטווחי זמן קצרים על היקפי הפעילות של שתי החברות.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות