חברת הסטארטאפ הישראלית קודמאנקי מכריזה על הזוכים בתחרות התכנות לילדים בארה"ב

0

20 צוותים מלמעלה מ- 35 מדינות משתתפות בארה"ב מנצחים בתחרות התכנות לילדים

חברת הסטארט-אפ הישראלית קודמאנקי (CodeMonkey) מכריזה היום על 20 הצוותים המנצחים בתחרות התכנות קוד-ראש (Code Rush), שנערכה בארה"ב במהלך החודש האחרון. בקרב תלמידי בתי ספר יסודיים ותלמידי חטיבת הביניים. התחרות נערכה על גבי הפלטפורמה של קודמאנקי ואפשרה לצוותים להתחרות נגד צוותים אחרים, באמצעות תכנות בשפת CoffeeScript.

קודמאנקי היא פלטפורמת לימוד דיגיטלית, המקנה לתלמידים מגיל 8 את יסודות תכנות המחשבים דרך למידה מבוססת משחק. כאופייני לקודמאנקי, גם בתחרות זו, ראשי הצוותים והילדים לא נדרשו לידע מוקדם בתכנות, וכעת, לאחר חודש של תחרות, הילדים רכשו את העקרונות הבסיסיים בשפת תכנות. עשרת הצוותים המובילים בכל קבוצת גיל שסיימו את האתגרים בציון הגבוה ביותר ובזמן הקצר ביותר יזכו במנוי שנתי לקודמאנקי, בשווי 300 דולר, ובערכת ספרי תכנות לילדים בהוצאת DK, בשווי 115 דולר.

לדברי יונתן שור, מייסד-שותף ומנכ"ל קודמאנקי: "שפת תכנות כיום היא כלי נוסף בסט היכולות שאנשים צריכים במאה ה-21, לצד מתמטיקה, אנגלית. קודמאנקי עונה על הדרישה הגוברת למיומנויות תכנות בחברה, ובמהלך התחרות, התלמידים לא רק רכשו את יסודות מדעי המחשב בצורה מהנה וחווייתית, אלא גם את מיומנויות המאה ה -21, כגון פתרון בעיות רב-תחומיות וחשיבה אנליטית".

לקודמאנקי ניסיון עשיר בתחרויות חינוכיות בקנה מידה גדול, והיא אחראית, בין היתר, ל"אליפות הסייבר הישראלית", המתקיימת זו השנה השלישית, בשיתוף עם משרד החינוך הישראלי, במסגרתה למדו תכנות למעלה מ- 250 אלף תלמידים מגיל 8 מרחבי ישראל.

להלן 10 הצוותים המנצחים בבתי הספר היסודיים:
1. Hiranmayee Subramaniam's SNSJC Team, Saint Nicholas School, Jersey City, NJ
2. Ms. Parrasch's Team 1, Eleanor Van Gelder School, Edgewater, NJ
3. Ms. Parrasch's Team 2, Eleanor Van Gelder School, Edgewater, NJ
4. Eastern Intermediate Coders, Eastern Local Schools Attention, Beaver Ohio
5. The Village School Coding Team 3-5
6. CodeCrackers JC, The Village School for Children, walkdwick NJ
7. SSLI's Code Rush Team, Schechter School of Long Island, Jericho, NY
8. Schechter's Code Rush Team, Schechter School of Long Island, Jericho, NY
9. MIS Code Rushers, Montgomery Intermediate School, Montgomery, TX
10. Super Coding Saints of St. Mary's, St. Mary's School, Pontiac, IL
להלן 10 הצוותים המנצחים בחטיבות הביניים:
1. Churchville Coderz, Churchville Middle School, Elmhurst IL
2. Booker Middle Code Rush Team, Booker Middle School, Sarasota, FL
3. The Village School Coding Team 6-8, The Village School for Children, Waldwick, NJ
4. #Coders4Lyfe, Lake Highland Preparatory School, Orlando, FL
5. Rick Baxter's Code Rush Team, Sarasota County Public Schools, Sarasota, FL
6. OLPH Code of the Wolverines, Our Lady of Perpetual Help School, Riverside, CA
7. Chargers BoomBamTech, Renaissance Charter School at Cooper City, Cooper City, FL
8. KodeKiddo SMP Team, , Palo Alto, CA
9. MBMS Coders, Moss Bluff Middle School, Charles, LA
10. SCMS Team #1, County Middle School, Lorton, VA


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom