חברת האחסון הישראלית רדוקסיו המאפשרת חזרה בזמן הציגה גירסה חדשה למערכת האחסון שלה

0

גירסה v3 כוללת יכולות מתקדמות להתאוששות מלאה ומידית של מערכת האחסון, ללא שימוש במערכות נפרדות, במקרה של מתקפה או אובדן מידע ובעת שכפול וניהול נתונים

חברת האחסון הישראלית רדוקסיו (Reduxio) הציגה את גרסה v3 המאחדת ניהול אחסון עיקרי ומשני בפלטפורמה אחת. המערכת ידועה ביכולת ה-BackDating™ שלה המאפשרת חזרה אחורה בזמן עד לרמה של שנייה. הגרסה החדשה כוללת יכולת רפליקציה מובנית המאפשרת התאוששות מידית מאסון, שכפול וניהול נתונים (Copy Data Management), יכולת שיחזור נתונים (Restore) עם נקודות וזמן התאוששות (RPO / RTO) הקרובים לאפס וכן יכולת אינטגרציה מידית של נתונים בין מערכות צד-שלישי למערכת של רדוקסיו.
לדברי רדוקסיו, גרסה v3 מייצגת מהלך לעבר זמינות גבוהה (High Availability), ריפוי עצמי (Self-healing) והתאוששות עצמית (Self-recovering) של מערכת האחסון.
כיצד זה מתבצע?
הארכיטקטורה של Reduxio היא מערכת בעלת מאגר אחסון יחיד הנפרש על דיסקי פלאש וספינדלים, בנוסף לשמירת נתונים בצורה ייחודית עם חתימת זמן (timestamp) על גבי Metadata נפרד המספק גישה מהירה לנתונים.
היא ממקמת את המידע על דיסקי פלאש ולפי אופי הגישה לנתונים, הצורך בגישה מהירה וקריטריונים מוגדרים אחרים, מנגנון ה-Tiering (Tier-X™) מחליט איזה מידע יאוחסן על שכבת הפלאש ואיזה מידע יאוחסן על שכבת הספינדלים.
המערכת תוכננה עם In-Line Deduplication & Compression (NoDup®) וגרסה v3 של מערכת ההפעלה TimeOS™ ממשיכה לתמוך במנגנון BackDating™ המאפשר לה לשחזר באופן מידי נתונים מכל שנייה בזמן. דבר זה מתבצע על ידי איחוד יכולות שבעבר דרשו מערכות נפרדות, עם התאוששות מאסון מובנית (DR) ושכפול/ניהול נתונים (CDM).
הגנה על נתונים היא יכולת שנבנתה ישירות במערכת האחסון של Reduxio. אין צורך במכשיר גיבוי נפרד המיועד למטרה זו.
תכונות חדשות ויכולות קיימות של Reduxio V3 כוללות:
• חדש ב- Reduxio V3:
o NoRestore™ מספק נקודות התאוששות וזמן התאוששות (RPO / RTO) הקרובים לאפס והגנה על נתונים עם יכולת שחזור מיידית עבור מערכות עם יותר מ-100 TB .
o NoMigrate™ מספק העברת נתונים מיידית וטכנולוגיית ניידות של נתונים שנבנתה ישירות לתוך TimeOS.
• קיים בגרסאות הקודמות:
o BackDating™ הפך את טכנולוגיית ה Snapshots למיושנת, עם נקודות התאוששות של שניה אחת, ואחידות (Consistency) על פני כל השרתים והדיסקים.
o NoDup® מאחסן עד 7X יותר נתונים בעזרת In-Line In-Memory & Global Deduplication & Compression למניעת כפילויות ודחיסה של הנתונים.
o Tier-X™ מציע ניוד נתונים בצורה אוטונומית ורציפה בין דיסקי פלאש וספינדלים בתוך מערכת האחסון.
o StorSense™ תוכנה כשירות (SaaS), תשתית תמיכה לאיסוף ועיבוד נתונים המדווחים ממערכות (Reduxio).
ה-GUI של Reduxio V3 משתמש ב- HTML5 ומאפשר ליצור ממשק בקרה (Dashboard) מותאם אישית בעזרת גרור ושחרר (Drag & Drop).
משתמשים נהנים מיכולות של חיפוש גלובלית, שחזור לכל נקודה בזמן, והגדרות מערכת שונות (Policies) ישירות מה-GUI. הממשק מספק גם אפשרות לשחזור מידי של מכונות וירטואליות, מה שהופך אותו מתאים גם ליישומי VDI.
מייקל ג'ונסון, מנהל התשתית הגלובלית ותמיכה בשולחן העבודה ב CPP אומר: "ל- CPP יש צורך מוגבר ביכולת שכפול וניהול נתונים (CDM) כדי לאפשר את האנליזה והאינטליגנציה העסקית של החברה, אולם יכולות אלה לא קיימות במערכות אחסון מסורתיות, דבר שהיה יכול להכריח אותנו לרכוש רכיבים נוספים ולהוסיף סיבוכיות לתשתית שלנו".
Reduxio V3" פתרה בעיה זו, ותהפוך לפלטפורמת האחסון בפועל שלנו. שילוב היכולות במערכת, שבעבר דרשו מערכות נפרדות, תהפוך את הנתונים שלנו לזמינים באופן מיידי במערכות שונות במשרדים השונים שלנו בארה"ב ובבריטניה".

תחשבו על אחסון כמו מסע בין כוכבים: כן, ל- Reduxio יש מערך אחסון חיצוני, אבל לא כפי שאתם מכירים – טכנולוגיות ישנות נוטות להישאר הרבה זמן, אבל בסוף הן יוחלפו.

V3 Reduxio זמין כעת. למידע נוסף באתר Reduxio®.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות