חברת אדאקום מודיעה על זכיה בפרוייקט Hosted Email Security מבית Trend Micro במכללה האקדמית תל אביב- יפו.

0

המכללה האקדמית ת"א- יפו בחרה ליישם את פתרון ההגנה על שרות הדואר האלקטרני הכולל כ- 20,000 תיבות דואר ומשרת את הנהלת המכללה, העובדים וסטודנטים תחת דומיין אחד.
לאחר בחינה של מספר פתרונות, נבחרה חברת אדאקום שהציעה את פתרון ה- Trend Micro Hosted Email Security (HES). שרות ה- HES מבצע קורלציה מול מערך ה- Threat Intelligence העצום של Trend Micro ומפעיל מנגנוני אבטחה מתקדמים מסוג Advanced Malware Analysis/Sandboxing לחסימת התקפות ממוקדות, וירוסים, Spyware, Spear-phishing, הונאות דואר (BEC) וספאם בזמני התגובה והביצועים המהירים ביותר הקיימים כיום בשוק למערכות סינון דואר בענן.
אמיר פייגנבוים, מנמ"ר מכללת תל אביב- יפו: בחרנו בשילוב מנצח של פתרון מתקדם שנותן מענה לאתגר של ריבוי תיבות דואר על דומיין בודד עם אינטגרטור חזק ועתיר ניסיון. הפרוייקט ישדרג את רמת אבטחת המידע של האקדמית ויאפשר לנו לשפר הן את השירות והן את המענה לסגל ולסטודנטים.
נעם פכלר, סמנכ"ל הטכנולגיות, אדאקום ישראל: המכללה האקדמית ת"א- יפו בחרה בחזית הטכנולוגיה בכדי לנהל ולהגן על ערוץ הדואר. המכללה בחרה בשילוב האולטימטיבי בין אבטחה מקסימלית לקלות הניהול.
עוז עדן, מנהל המכירות, Trend Micro ישראל: שרות ה- HES ממוקד בלהעניק לארגונים אבטחה מקיפה ומקסימלית מפני כול סוגי ההתקפות, לחסוך זמן לאנשי ה-IT ולקצץ בעלויות.
אדאקום היא ספקית פתרונות אבטחת מידע וסייבר עם משרדים בתל אביב, אתונה, בלגרד ולונדון. בין לקוחותיה נמנים בעיקר מוסדות פיננסיים, חברות בתחום הטלקום וארגונים גדולים ביותר מ-30 מדינות ברחבי ΕΜΕΑ (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה). אדאקום מאפשרת אבטחה באינטרנט תוך שמירה על הרציפות העסקית ומבצעת פרויקטים בינלאומיים בתחומי אבטחת הרשת, הגנת נקודות הקצה, ה-GRC & Assurance, בסיסי הנתונים, ההזדהות החכמה, ניהול הסיכונים וה-PKI. עם כ-2,000 הסמכות, יש לחברה שותפויות עם ספקי טכנולוגיה שונים.
האקדמית תל-אביב-יפו הוקמה בשנת 1994 ביוזמה משותפת של אוניברסיטת תל-אביב, עיריית תל-אביב-יפו והמועצה להשכלה גבוהה, כמוסד אקדמי ציבורי להשכלה גבוהה.
במכללה לומדים כ- 4,000 סטודנטים פעילים בחמישה בתי ספר: בית ספר למדעי המחשב לתואר ראשון ושני, בית ספר למימשל וחברה, בית ספר למדעי ההתנהגות ולתואר שני בפסיכולוגיה, בית ספר לסיעוד ובית ספר לניהול וכלכלה ולתואר שני במינהל עסקים וייעוץ ארגוני.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות