וריאנטיקס משיקה את Variantyx Unity™, בדיקת אבחון גנומי הכל באחד

0

פרמינגהאם, מסצ'וסטס, 13 בספטמבר 2017, (BUSINESS WIRE):
וריאנטיקס הודיעה היום על השקת הבדיקה הקניינית שלה Variantyx Unity™ בכנס של האגודה הלאומית של יועצים גנטיים (NSGC) בקולומבוס, אוהיו. באמצעות נתוני ריצוף גנום מלא (WGS) שמנותחים על ידי הפלטפורמה הקניינית Genomic Intelligence®, Variantyx Unity™ היא בדיקת האבחון הגנומי הראשונה שמזהה שינויי רצף קטנים, וריאנטים מבניים, הרחבות של חזרות של שלישיות נוקלאוטידים ווריאנטים מיטוכונדריים מדגימת דנ"א יחידה, ומבטלת את הצורך בבדיקות עוקבות מרובות.
מנכ"ל וריאנטיקס חיים נארמן אמר: "אנחנו נרגשים להציע את בדיקת האבחון הגנומי הכל באחד הראשונה. בעלות דומה לזאת של ריצוף אקסומים בתוספת מערך CGH, אנחנו יכולים לספק תובנות רבות יותר על הגורמים המולקולריים של מחלות גנטיות נדירות ולשים קץ לאודיסיאה האבחונית המתמשכת שחווים חולים רבים".
ד"ר אולאף בודאמר, סגן מנהל הגנטיקה והגנומיקה בבית החולים לילדים בוסטון, אומר: "הבדיקה Variantyx Unity™ הופכת רצפי גנומים שלמים לכלי אבחון קו ראשון להערכת חולים עם מחלות תורשתיות נדירות. קלינאים שמזמינים את הבדיקה הזאת יכולים לצפות לתפוקה אבחנתית גבוהה יותר בגלל הניתוח היותר מקיף של הגנום של החולה. בדיקת הכל באחד הזאת תאפשר לקלינאים להבין טוב יותר את האטיולוגיה המולקולרית של מצב החולה וצפויה לתת מידע על ניהול וטיפול פרטניים".


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות