וים וסיסקו מקצרות יחד זמני גיבוי בחצי

0

Veeam היא החברה הראשונה לביצוע שת"פ זה עם סיסקו

Veeam® Software, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני ה- Always-On Enterprise™, מכריזה על הרחבת שיתוף הפעולה עם חברת סיסקו, שותפות שהחלה ב- 2013, ועל השקת אינטגרציית snapshot ישירה עם פלטפורמת ה- Cisco HyperFlex (HCI), שהושקה אך לפני מספר שבועות.

"אינטגרציה חדשה זו מאפשרת לגופי האנטרפרייז לצמצם את הסיכון הטמון באובדן מידע והשבתות מחשוב בלתי מתוכננות, ומפחית את הנזק, הכספי והתדמיתי, הצפוי לארגונים במקרים אלו" כתב אנדי ונדוולד (Andy Vandeveld), סמנכ"ל שותפים גלובלים ב- Veeam בבלוג שלו בעקבות ההכרזה.
"כל המאפיינים הנפלאים של Veeam Availability Suite הוטמעו בחומרה של סיסקו. לכן איננו נשענים עוד רק על VMware VM snapshots לשם גיבוי. במקום , אנו משתמשים ב- snapshots מובנה בתוך ה- HyperFlex של סיסקו, וכך מפחיתים את העומס מן השרתים הנושאים בעול הפעילות שוטפת, משחררים משאבים ומייעלים את התהליכים הארגוניים. כתוצאה מן האינטגרציה הישירה אנחנו מקצרים את זמני הגיבוי בחצי ולכן, יכולים להריץ גיבויים בכל שעה ביום ובכל תדירות בה הארגון חפץ. כל זה כמובן משפיע על ייעול תוכניות הגיבוי וההתאוששות מאסון של הארגון."

יתרונות האינטגרציה:
שיפור יעדי שחזור מידע והתאוששות – שימוש בגיבוי מתוך מחסן ה- Snapshots מאפשר למשתמש להריץ גיבוי בכל שעה ובכל תדירות, ולהפחית את אובדן המידע. כל זה מקנה גמישות גבוהה ללקוח.
צמצום הפגיעה בפעילות השוטפת של הלקוח – צמצום ניכר בהשפעה של לקיחת snapshots על הפעילות השוטפת של הארגון, בזמן תהליכי הגיבוי והשכפול המהירים.
גיבויים מואצים – מהירות הגיבוי והשכפול מואצת פי 2, באמצעות גיבוי המידע והאפליקציות ישירות מהקובץ בשיטה אסינכרונית. כל זה מתאפשר באמצעות Veeam Availability Suite 9.5.
שכפול מערכת האיחסון – לקוחות יכולים כעת לשכפל את הדאטה מ- Cisco HyperFlex למערכת HyperFlex שניה או לכל סביבת VMware vSphere אחרת, כולל ספקי שירות וענן העובדים עם פתרונות Veeam, תוך שימוש בפונקצית הרפליקציה של Veeam.
גיבוי ישיר ללא Agents – ניתן לשימוש באפליקציות רבות כמו אורקל, Microsoft Active Directory, Exchange, Sharepoint ו- SQL Server.

 

 
"הפחתת זמני התאוששות של דאטה ואפליקציות היא הרת גורל עבור ארגונים, לכן הודעה זו חשובה כל כך עבור השוק" אמר פיטר מקיי, נשיא וסמנכ"ל תפעול Veeam. "באמצעות השילוב בין פתרון הזמינות המוכח של Veeam עם פלטפורמת הדור הבא של סיסקו – HyperFlex – אנו יכולים להציע ללקוחות זמינות מידע שאין שניה לה. מכאן שארגון יכול לממש את ההשקעות שלו ב- IT, מבלי לחוות השבתות בעבודה השוטפת."

"תהליכי הטרנספורמציה הדיגיטלית מביאים מניעים לצמיחה אדירה בשימוש- ב- HyperFlex," אומר קצוב דאס (Kaustubh Das), סמנכ"ל ניהול מוצר ואחסון בסיסקו. "פתרון הגנת המידע של Veeam כעת משולב בצורה עמוקה ב- HyperFlex. אינטגרציה זו מסייעת ללקוחות שלנו לממש את מלוא הפוטנציאל מתשתית הדור הבא, ובו בזמן מאפשרת לארגון להסתגל במהירות רבה לשינויים, להפחית סיכונים ולהפחית השבתות מיחשוב 24.7.365."


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות