ויז'ן סולושנס משלימה את הרכישה של אנפורסיב מערכות

0

השקעה באבטחת מחשוב מביאה להתכנסות ייחודית של פתרונות עמידות עסקית — זמינות גבוהה, התאוששות מאסון ואבטחה — כדי לעטוף ולהגן על חברות
הרצליה, 5 ביולי 2017, (GLOBE NEWSWIRE):
ויז'ן סולושנס בע"מ, Vision Solutions, ספקית מובילה של פתרונות עמידות עסקית עבור IBM Power Systems וחברה מתיק ההשקעות של Clearlake Capital Group, L.P., הודיעה על השלמת הרכישה של אנפורסיב מערכות בע"מ, ספקית גלובלית של פתרונות אבטחת מחשוב וניהול ציות עם היסטוריה של יותר משלושים שנות חדשנות ב-IBM i, IBM AIX, IBM z/OS, חלונות, לינוקס, יוניקס, z/OS-DB2, אורקל ו-Microsoft SQL Server. התנאים הפיננסיים של העסקה לא פורסמו.
ויז'ן סולושנס היא ספקית מובילה של פתרונות תוכנה שמיועדים להגן על נתונים, למזער זמן השבתה ולמקסם משאבים כשארגונים מבצעים שינוי ומודרניזציה בפעילות ה-IBM Power Systems שלהם. הרכישה הזאת מחזקת את המעמד של ויז'ן סולושנס כספקית מובילה של פתרונות עמידות עסקית — זמינות גבוהה, התאוששות מאסון, העברה, שכפול נתונים ואבטחה — שמגינים על נתונים ומערכות וממזערים זמן השבתה כשארגונים מבצעים מודרניזציה ואוטומציה בפעילות שלהם.
עסק הליבה של ויז'ן סולושנס מאורגן סביב הפלטפורמה IBM Power Systems. רבים מהארגונים הגדולים ביותר בעולם משתמשים בפלטפורמה הזאת כדי להפעיל יישומים קריטיים כגון תוכנה בנקאית וחבילות ERP. ויז'ן סולושנס היא הספקית המובילה של פתרונות זמינות גבוהה והתאוששות מאסון לארגונים כאלה.
אנפורסיב הוקמה ב-1983 בישראל ומחזיקה משרדים בהרצליה, ישראל, ובהקנסק, ניו ג'רזי. מייסד החברה שמעון בוגנים עמד בראש החברה עד לפני שנה. במקור החברה סיפקה מוצרי אבטחה למיינפריים, שרבים מהם עדיין בשימוש פעיל אצל לקוחות. מסוף שנות התשעים החברה התחילה לספק תוכנת אבטחה וביקורת לפלטפורמה IBM i, והתפתחה לאחת השחקניות המובילות בשוק. ארגונים פיננסיים וארגוני ייצור גלובליים רבים אימצו מוצרים של אנפורסיב. כיום אנפורסיב מציעה תוכנת אבטחה וציות לארגונים שהפלטפורמה המרכזית שלהם היא IBM System i, אבל יש להם גם צורך לכסות אבטחה וביקורת בפלטפורמות ומסדי נתונים פתוחים שמסביב כגון IBM AIX, IBM z/OS, חלונות, לינוקס, יוניקס, z/OS-DB2, אורקל ו-Microsoft SQL Server.
המותגים האמינים של ויז'ן סולושנס, החוזק הפיננסי וההפצה והשירותים הגלובליים יחד עם חבילת תוכנת האבטחה המפורסמת בכל העולם של אנפורסיב יאפשרו עכשיו ללקוחות להגן על המערכות שלהם, ולשפר את הציות לרגולציה באמצעות בקרת גישה, בקרה ודיווח באמצעות מימשק קל לשימוש בפלטפורמות שונות של שרתים ומסדי נתונים.
"יש ביקוש גדל לספק שכבות משתלבות של זמינות גבוהה והתאוששות מאסון, אבטחה ופתרונות שירותים מנוהלים כדי לעטוף ולהגן לחלוטין על המערכות והנתונים הקריטיים של חברה, בין אם במנוחה ובין אם בפעולה", אמר ניקולאס ולוק, מנכ"ל ויז'ן סולושנס. "ההתכנסות של הטכנולוגיות והשירותים האלה בתיק שלנו מראות את המשך המחויבות שלנו להגן על העסקים של לקוחותינו ולשמור על הציות שלהם בקצב המהיר של עולמנו".
בסקר שוויז'ן סולושנס ערכה לאחרונה, רוב המשיבים ציינו שבקרת דיווח וציות היא האמצעי שקשור לאבטחה הראשון במעלה שבו יטפלו בשנים הבאות. חבילת אבטחה משולבת במלואה שולטת על הגישה, שומרת על הציות, מבצעת ביקורות ותומכת בהן, ומספקת דשבורדים, התראות ודוחות שמאפשרים למנהלי מערכת, קציני אבטחה ומבקרים לנטר ולנהל בקבוצות של מערכות בתוך מימשק אחד.
"ההשקעה הנוספת בוויז'ן סולושנס מייצגת את המשך המחויבות שלנו לממן את אסטרטגיית הצמיחה שלה ולהתבסס על ההיסטוריה המוצלחת שלה", אמר פראשאנט מהרוטה, שותף ב-Clearlake Capital. "עם השלמת העסקה, ויז'ן סולושנס ממשיכה למצב את עצמה עוד כמובילה הברורה בהספקת פתרונות חדשניים של עמידות עסקית בפלטפורמה Power Systems לשוק הגלובלי".
"המייסד שמעון בוגנים, שלמרבה הצער נפטר בתחילת השנה הזאת, היה מתלהב מאיחוד הכוחות עם ויז'ן סולושנס, מובילת ענף אמינה, ואוהב את ההזדמנות להציע את מוצרי האבטחה של אנפורסיב בכל רשת ההפצה הגלובלית של ויז'ן סולושנס", אמר ארג'ון כהן, מנכ"ל בפועל של אנפורסיב מערכות.
"הצוות של אנפורסיב מאמין שהרכישה היא הזדמנות ייחודית עבור הלקוחות הנוכחיים והעתידיים שלנו להגן טוב יותר על המערכות שלהם כשנשלב את העסקים והפתרונות שלנו", אמר ארג'ון כהן. "זה יאפשר לנו להגן על הלקוחות באופן יותר שלם, ולהפיג את החששות של אנשי ומנהלי המחשוב שלהם ולהקל על הנטל שמוטל עליהם".
המשרד של אנפורסיב בישראל, שנמצא בהרצליה, יהפוך בעיקר למרכז מו"פ בתוך ויז'ן סולושנס עם התמקדות בפתרונות אבטחה.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות