הפדרציה היהודית בוונקובר, קנדה תאבטח את המידע הרגיש שלה עם פתרונות Safe-T הישראלית

0

הפרויקט הראשון שבוצע עם השותפה הקנדית  Shield4UC
הפדרציה היהודית בוונקובר תאבטח את המידע הרגיש שלה עם פתרונות אבטחת המידע הייחודיים של Safe-T. זהו הפרויקט הראשון שבוצע עם השותפה הקנדית החדשה של החברה – Shield4UC.Box Safe-T , פתרון הדגל של Safe-T, יבטיח כי המידע הרגיש של הפדרציה היהודית יישמר בבטחה הן מאיומים פנים ארגוניים והן מאיומים חיצוניים.

Safe-T Box הינו פתרון מאובטח להעברת ושיתוף מידע, המאפשר לארגונים לשתף, לפקח ולאבטח כל סוג והיקף של העברות מידע בין אנשים, יישומים, פתרונות ענן ועסקים. הפתרון מיועד להוסיף אבטחה ופיקוח באופן מידי למגוון דפוסי העברת מידע בסוגים שונים של ארגונים, כולל העברת נתונים אל ומאל הענן.

" Safe-T Box מתוכנן להבטיח את שלמות ואבטחת המידע שעובר ברשת כולל שיתופי המסמכים שנעשים בפנים הארגון. אמר עזרא שנקן, מנכ"ל הפדרציה היהודית בוונקובר. בשל האופי הרגיש של המידע שלנו והסיכונים שטומנת בחובה רשת האינטרנט חובה עלינו להגן על המסמכים והמידע שלנו " הוא הוסיף.

" Safe-T זכתה בפרויקט בשל שלמות הפתרון שלה המגן על כל המידע הארגוני בפנים ומחוץ לארגון. החברה הציגה את המדיניות הקפדנית ביותר מלווה ביכולות ניהול מרשימות ללא פגיעה ממשית בצורת העבודה היומיומית של עובדי הפדרציה היהודית". הוסיף אלי מן מנכ"ל Shield4UC.

 


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom