הסינים ממשיכים לחזר אחרי ההייטק הישראלי

0

החברה הזוכה בתחרות הסטארט-אפים בכנס הסלולר היוקרתי Israel Mobile Summit תטוס לכנסMWC בשנגחאי

כנס הסלולר הגדול ביותר בישראל, Israel Mobile Summit, צפוי להפתח ב-6.6 בהאנגר 11 בנמל תל אביב, עם אלפי מבקרים ומאות חברות מציגות מכל רחבי העולם. לראשונה מאז השקת הכנס ב-2011, ה-Summit ימשך כיומיים ויכלול שטח תצוגה נרחב עבור עשרות החברות המציגות. אבל ללא ספק אחת מגולות הכותרת של האירוע תהיה תחרות הסטארט-אפים הנחשבת.
14 סטארט-אפים עברו את שלבי הסינון ונכנסו לגמר, שם הם יתמודדו על הפרס הראשון – כרטיס טיסה והשתתפות באירועי כנס הסלולר הנחשב MWC בשנגחאי. במהלך הביקור צוות החברה יחשף לתעשייה המקומית ויפגש עם עשרות משקיעים וקרנות הון סיכון.

התחרות היוקרתית בכנס ה-Summit כבר ידועה בכך שהיא "סימנה" לא מעט חברות שהפכו לאחר מכן להצלחה גדולה ושימשה עבורם קרש קפיצה. כך למשל, הזוכה בתחרות בשנה שעברה, Abbi, עברה מאז אקזיט מוצלח ונרכשה על ידי Walk.Me בינואר האחרון. בין משתתפות אחרות ניתן לציין את iOnRoad, שגם הגיעה לאקזיט, ואפליקציית המוניות Gett.
בין החברות שיציגו השנה ניתן לציין את Moojis, שמאפשרת למשתמשים ליצור אמוג'י אישי בלחיצת כפתור Capester, שמאפשרת לכל אזרח עם מצלמה סמארטפון לדווח על פשעים, בצורה אנונימית על ידי שליחת וידאו, שהוא קביל משפטית ו-AbiliSense, שפיתחה התקן חכם המיועד לבעלי מוגבלויות שמיעה ומתריעה בפניהם כאשר יש אירוע מסוכן באזורם. שאר החברות כוללות פיתוחים מרתקים בתחום המשחקים ואינטרנט הדברים, וכולם יוצגו בשטח התערוכה.
בנוסף לתערוכת הפיתוחים, הכנס יכלול גם הרצאות, פאנלים ומפגשים אישיים עם בכירים מתעשיות הגיימינג והפרסום במובייל. כל זאת כחלק מאירועי שבוע המובייל הארצי, אותו יזם אופיר לייטנר, יזם ומוביל כנס Israel Mobile Summit.

לפרטים נוספים והרשמה לשבוע האירועים: אתר כנס Israel Mobile Summit


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות