היום הוא יום זמינות המידע הבינלאומי ומחר יום הגיבוי הבינלאומי

0

עם גידול של 30% בהכנסות של Veeam בישראל בשנה החולפת יש סיבה לחגיגה -
יום זמינות המידע הבינלאומי חל היום

יום הגיבוי הבינלאומי נחגג מדי שנה ב- 31 למרץ, אולם חברת Veeam מציעה, זו השנה השניה, לחגוג את יום זמינות המידע הבינלאומי במקומו, או לפחות יום אחד לפניו.

"תהליכים של טרנספורמציה דיגיטלית שנמצאים היום בתוכנית של כל ארגון וארגון רק מחזקים את האג'נדה שאנו מובילים מזה שנתיים ויותר" אומרת ורד ליברמן, מנהלת אזורית Veeam. "הגיבוי חשוב כמובן אבל מהווה רק צד אחד של עניין שהוא הרבה יותר גדול ומהותי עבור כל ארגון וארגון – המידע, היישומים וכל האפליקציות בהן משתמש הארגון חייבים להיות זמינים בכל רגע נתון. גם ובמיוחד בשעת אסון, השבתת מיחשוב ולו לפרק זמן קטן ביותר."

"השבתות מיחשוב כאלה מביאות נזק בל ישוער לארגונים אשר על פי דוח הזמינות של Veeam מ- 2016 הסתכם בעלות של 16 מיליון דולר לארגונים." השנה, כאשר תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית התפשט מאוד ומכסה מגזרים רבים יותר במשק – יש מקום להניח כי הפסדים אלה רק יחמירו.

לצד תופעת הטרנספורמציה הדיגיטלית עומד קטליזטור נוסף – המשך המגמה של מעבר לענן וחיזוקה, בהשוואה לשנים קודמות. "השנה חווינו גידול משמעותי בפעילות הענן, על כל גווניה: DRaaS, זמינות מידע בענן, לרבותשיתופי פעולה רבים עם ספקי ענן ועם טכנולוגיות כמו אלו של HPE ו- VMware. בנוסף חברנו למיקרוסופט והוצאנו יחד לשוק פתרון גיבוי ל- Microsoft Office 365 המאפשר ללקוחות לשמור על זמינות המיילים שלהם, מכל מקום בו הם נמצאים, עם חיסכון ניכר בזמן, במשאבים ובעלויות."

Veeam חוגגת את יום זמינות המידע הבינלאומי על בסיס ההנחה כי כל הארגונים המודרניים שואפים להשיג זמינות מלאה. "זה מתיישב גם עם האתגרים שהצבנו לעצמינו ב- 2017: לעשות את הקפיצה מחברה המספקת פתרון גיבוי בסביבה וירטואלית, לחברה המספקת זמינות 24.7.365 בכל האתרים של הלקוח, לרבות, מגוון רחב של סביבות עבודה. היכולת לספק מענה היברידי כולל נראות של כל הנתונים, וזמינות שלהם, מכל מקום בעולם, יאפשר לנו להציע מניפה רחבה ומורכבת של שירותים, בהתאמה לצרכים של כל לקוח ולשם אנחנו חותרים מדי יום ביומו."

ההוכחה הכי טובה לכך שאנחנו צועדים בדרך הנכונה, להפוך את העולם הארגוני לזמין, באה לידי ביטוי בתוצאות הכספיות שלנו, אפילו בישראל. בשנה החולפת הגדלנו את ההכנסות בישראל בלמעלה מ- % 30."


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות