דהמאני מודיעה על שותפות עסקית גלובלית עם YPO

0

11 באפריל 2017,:(GLOBENEWS WIRE)
דהמאני, חברת התכשיטים שזכתה בפרסים, שמחה להודיע על שותפות עסקית גלובלית עם YPO, ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים. לחברי YPO תהיה עכשיו גישה בלעדית לייעוץ של מומחים, עיצוב תכשיטים לפי הזמנה ושירותי קונסיירז' מדהמאני.
כשותפה עסקית גלובלית של YPO, דהמאני תספק ייעוץ פרטי חינם עם הגמולוגים ומעצבי התכשיטים המומחים שלה כדי לעצב כל תכשיט יחיד במינו. בנוסף, דהמאני מספקת שירותי קונסיירז' בלעדיים לתכשיטים באמצעות הצעת סקירות על ידי מומחים של כל הצעות המחיר והמפרטים כדי להבטיח שחברי YPO מקבלים תכשיטי איכותי במחיר הוגן, בלי קשר היכן הם רוכשים. חברת התכשיטים תציע בנוסף משלוח חינם על כל התכשיטים של דהמאני שהחברים רוכשים.
דהמאני מציעה את השירותים הבלעדיים האלה ליותר מ-24,000 חברי YPO ביותר מ-130 מדינות, שמגוונים מבחינת ענפים וסוגי עסקים. בסך הכל, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO מעסיקות יותר מ-15 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 6 טריליון דולר.
"YPO הוא קהילה של מנהיגים עסקיים ביותר מ-130 מדינות", אמר מנכ"ל YPO סקוט מורדל. "דהמאני, YPO ויותר מ-24,000 המנהיגים הנהדרים שלנו מתואמים כולם. אנחנו מחויבים למצוינות ואנחנו מעריכים את האפשרויות הייחודיות שבכל אדם".
"העיקרון המנחה של YPO — דבר ראשון, דבר אחרון ותמיד חוויה אישית ייחודית — מתאים למשימה של דהמאני להביא אקזוטיות על-זמנית לעולם התכשיטים המשובחים והסיבה שאנחנו נרגשים לשתף פעולה עם YPO והשתתפנו בכנס YPO EDGE האחרון בוונקובר", אמר אמיט דהמאני, מנכ"ל דהמאני תכשיטים וחבר YPO.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות