דאסו סיסטמס מודיעה על שינויים ומינויים חדשים בוועד המנהל שלה

0

• תיבו דה טרסנט מונה לסגן נשיא בכיר ולמזכ"ל
• פסקל דלוז מונה לסגן נשיא בכיר, סמנכ"ל כספים ומנהל אסטרטגיה
• פירנצה ורזלן מצטרפת לדאסו סיסטמס כסגנית נשיא בכיר לפתרונות תעשיה, שיווק, יחסים בינלאומיים ותקשורת

דאסו סיסטמס מודיעה על שינויים ומינויים חדשים בוועד המנהל שלה.

פיליפ פורסטייה, סגן נשיא בכיר לעניינים גלובליים וקהילות וחבר מייסד של דאסו סיסטמס בזמן הקמתה בשנת 1981, יפרוש. מוניקה מנגיני, משנה למנכ"ל ומנהלת אסטרטגיה, מתפטרת מסיבות משפחתיות. שתי העזיבות יכנסו לתוקף ב-28 בפברואר 2018. תיבו דה טרסנט, כיום סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל כספים, ימלא את תפקיד המזכ"ל. ופסקל דלוז, כיום סגן נשיא בכיר, מותגים ופיתוח עסקי, הוכרז כמנהל הכספים הראשי ומנהל האסטרטגיה הארגונית. השינויים יכנסו לתוקף ב-5 בפברואר לאחר פרסום תוצאות הרבעון הרביעי של שנת 2017 והתוצאות השנתיות אשר יפורסמו ב -1 בפברואר 2018. פירנצה ורזלן הצטרפה ב-15 ינואר 2018, כסגנית נשיא לפתרונות תעשיה, שיווק, יחסים בינלאומיים ותקשורת.

ברנארד צ'רלס, סגן יו"ר ומנכ"ל דאסו סיסטמס, ציין כי "שינויים אלו בועד המנהל שלנו, יתמכו בשלב הבא של הפיתוח של דאסו סיסטמס כחברת 3DEXPERIENCE.

"פסקל מביא איתו מגוון רחב של כשרונות שהם מרכיבים חשובים לתפקידו החדש כמנהל הכספים הראשי ומנהל האסטרטגיה של חברה גדולה כמו דאסו סיסטמס. יש לו עבר עשיר של פעילות בבניית האסטרטגיה והבנה עמוקה של מותגי החברה ושל הערך שהם מייצגים, באופן ספציפי וכחלק מחוויות הפתרונות בתעשייה שלנו. מעבר לכך, הוא האדם הנכון להוביל את האסטרטגיה ההוליסטית שלנו, בצומת הנוכחית בה היא נמצאת.

"אני שמח להודיע כי פירנצה ורזלן הצטרפה לדאסו סיסטמס כסגנית נשיא בכיר לפתרונות תעשיה, שיווק, יחסים בינלואמיים ותקשורת ב-15 בינואר 2018. פירנצה תשתמש בידע הנרחב שלה על התעשייה בכדי לחדד את האסטרטגיה שלנו ולקיים חיבורים נוספים בין תעשיה / שיווק / כוח עבודה של העתיד וציבוריות.

"בתפקידו החדש של תיבו, הידע שלו, שפותח במשך שלושים שנה בהיותו סמנכ"ל הכספים שלנו, יסייע לנו לעצב את המבנה הארגוני של מחר, המשקף את ההתפתחות שלנו לחברה המציעה פלטפורמה שמשרתת אנשים בעסקים ועסקים שנוצרים על-ידי אנשים. בנוסף הוא יעבוד על אסטרטגיית המודל העסקי שלנו, אתיקה ובקרן של דאסו סיסטמס.

"לבסוף אני שמח להכיר בפועלו של פיליפ פורסטייה, סגן נשיא בכיר לעניינים גלובליים וקהילות שפרש לגמלאות, ואת מוניקה מנגיני, משנה למנכ"ל ומנהלת אסטרטגיה, המתפטרת מסיבות משפחתיות. כחבר מייסד של דאסו סיסטמס, פיליפ מילא תפקיד מרכזי במהלכים המכריעים שאיפשרו לחברה לעבור מסטרט-אפ לחברה מובילה ברמה עולמית. הוא היה שגריר נלהב של דאסו סיסטמס ותרם להתפתחות החברה בתחומי התעשייה, החברה, המדע, החינוך והתרבות. מוניקה, שעבדה יחד איתי, הובילה את תרגום החזון של דאסו סיסטמס לערכה הייחודי כחברת ה- 3DEXPERIENCE".

תיבו דה טרסנט בתפקידו החדש כסגן נשיא בכיר, יהיה מעורב במגוון רחב של יוזמות אסטרטגיות, משפטיות, ממשלתיות ועסקיות. הוא ימשיך כחבר הנהלה של דאסו סיסטמס וכחבר בוועד המנהל. מר דה טרסנט כיהן כמנהל הכספים הראשי של דאסו סיסטמס במשך שלושים שנה, החל משנת 1988. הוא יישם מסגרת המאפשרת לחברה להיות פעילה לטווח ארוך תוך צמיחה בהכנסות וברווחים ב-21 מתוך 22 שנות פעילותה כחברה ציבורית, המלווה ברווחיות, מכירות ותזרים מזומנים המניבים מודל פיננסי מתמשך.
פסקל דלוז מביא למעלה מ -17 שנות ניסיון בתפקידים בכירים בדאסו סיסטמס לתפקידו החדש כסגן נשיא בכיר, סמנכ"ל כספים ומנהל אסטרטגיה. הוא כיהן כסגן נשיא בכיר, מותגים ופיתוח עסקי משנת 2014 ומשמש כחבר בוועד המנהל. בתמיכת המנכ"לים של כל אחד מהמותגים של דאסו סיסטמס, הוא אחראי על אסטרטגיית המותג הכוללת של בניית מותגים בעלי שם עולמי על ידי יצירת תיק ייחודי של יישומים, השראה של חוויות המשתמשים ויצירת קהילות משתמשים תוססות. מר דלוז הצטרף לדאסו סיסטמס בשנת 2001 וקודם לסגן נשיא, אסטרטגיה ופיתוח עסקי בשנת 2003. הוא מונה לסגן נשיא בכיר באסטרטגיה ושיווק בשנת 2007, ומונה לסגן נשיא בכיר, אסטרטגיה עסקית ופיתוח שוק בשנת 2010. מר דלוז החל את הקריירה שלו ב -1992 כיועץ טכנולוגי וכאנליסט טכנולוגי בחברת Credit Suisse מ -1997 ועד שהצטרף לדאסו סיסטמס ב -2001. פסקל דלוז הוא בוגר אקול דה מינס דה פריז.

פסקל דלוז כתב מספר ספרים על חדשנות: ניהול אסטרטגי של חדשנות ועיצוב, מטמורפוזה דיגיטאלית ועיצוב משרדים. בשנת 2010 הוענק לו פרס דה הרמס לחדשנות בתחום יחסי אנוש במקום העבודה.

פירנצה ורזלן מביאה כמעט שני עשורים של ניסיון במנהיגות, יחסים בינלאומיים ועיסקאות גלובליות לתפקידה כסגנית נשיא בכיר לפתרונות תעשיה, שיווק, יחסים בינלאומיים ותקשורת וחברת וועד מנהל. לאחר שהחלה את הקריירה שלה במימון פרויקטים בבנק ההשקעותSociété Générale בניו יורק בשנת 2002, עבדה בנציבות האירופית בין השנים 2004-2007, תחילה בחטיבת הסחר ולאחר מכן בחטיבת התחרות. פירנצה ורזלן הצטרפה אז למשרדו של מזכיר המדינה לעניינים אירופיים, כיועצת, הממונה על העניינים התעשייתיים והמסחריים. לאחר מכן הצטרפה לקבוצת Engie שם שימשה כמנהלת קבוצת רכישה בין השנים 2008 ו -2010, ולאחר מכן הפכה למנהלת של חברת הבת GDF Suez Qatar BV בין השנים 2010 ו 2013. בין 2013 ל 2015, היא שימשה כנשיאת תוכנית ביצוע רכישה. מאז 2015 היא מכהנת כסגנית מנהלEngie אירופה, הממונה על תפעול, פיתוח עסקי וחדשנות ומנהלת Engie רוסיה.

פירנצה ורזלן מכהנת כיום כדירקטורית עצמאית בדירקטוריון אייר פראנס. היא הוכרה כמנהיגה עולמית צעירה בפורום הכלכלי העולמי בשנת 2013. פירנצה ורזלן היא בוגרת שלEcole Polytechnique (התמחות בכלכלה וכספים). היא שולטת בצרפתית, אנגלית וגרמנית, עם ידע נוסף בערבית, סינית ורוסית.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות