גרטנר שיבצה את Veeam כמובילה בריבוע הקסם

0

חברת Veeam, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני ה- Always-On Enterprise™, הכריזה כי שובצה בריבוע הקסם של גרטנר כתוכנה המובילה, בתחום של גיבוי והתאוששות של מרכזי נתונים (Data Center Backup and Recovery Software). בדוח שפורסם ביוני 2016

גרטנר הגדירה מחדש קטגוריה זו בריבוע הקסם ושינתה את המיקוד שלה מתוכנה לגיבוי של גופי אנטרפרייז ומכשור משולב (Backup Software and Integrated Appliances), כפי שהופיעה בריבוע הקסם בשנה שעברה, לגיבוי והתאוששות של מרכזי נתונים. ההגדרה מחדש באה בתגובה לדרישב של לקוחות גרטנר להתמקד בגיבוי והתאוששות של ארגונים בגודל בינוני וגדול, המבקשים להגן על מרכזי נתונים מנוהלים.

"אם תשאלו את 193,000 לקוחותינו, ואת אלפי השותפים שלנו ברחבי העולם, – נדמה לנו כי לא רק שיסכימו עם גרטנר בדבר ההובלה שלנו, אלא אף יסכימו כי Veeam המציאה תחום תעשייתי חדש, המשתרע הרבה מעבר לגיבוי לגאסי ומאפשר לארגונים להשיג זמינות 24/7/365," אמר רטמיר טימשב, מנכ"ל Veeam. "כפי שגרטנר מצהירה 'שינוי משמעותי מתרחש בשוק הגיבוי וההתאוששות. ספקים אשר רוצים לשמור על מובילות והצלחה לאורך זמן, חייבים לתכנן מראש ולהפנות את דרישות הלגאסי של הגיבוי וההתאוששות המסורתיים, בו בזמן שהם מתכננים להשתמש באפליקציות צומחות, hypervisors, snapshots, טכנולוגיות שכפול ויכולות ענן ציבורי'.
עם השחרור של Veeam Availability Suite™ v9.5 בהמשך השנה, Veeam תמשיך לחדש ולספק למשתמשים ולשותפים את פתרון זמינות המידע הטוב ביותר כדי לפגוש את הצרכים של מרכזי נתונים, בינוניים עד גדולים, על מנת שינועו קדימה עם הטרנספורמציה הדיגיטלית."

Veeam דיווחה על גידול של 24% בהכנסות, מכמות ההזמנות הכוללת לרבעון ראשון 2016 בהשוואה לאשתקד, נתון המוכיח כי לתעשייה יש תאבון גדול בכל הנוגע לזמינות מידע. עם גידול של 75% בהכנסות מארגוני אנטרפרייז, בהשוואה לאשתקד, ההצלחה של Veeam ברבעון הראשון מוכיחה בבירור כי ארגוני אנטרפרייז מאמצים את הגישה החדשנית של Veeam המציעה פתרונות זמינות, עם SLAs משופרים וזמני התאוששות מידע של פחות מ- 15 דקות לכל האפליקציות והמידע.


שתף

אודות מחבר

Menachem Marom

שינוי גודל גופנים
ניגודיות